Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, zavarna ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna ha a lánynak állandóan székrekedése lenne?

Figyelt kérdés

Nem eszek kenyeret, se tésztaféléket, nagyon ritkán húst, egyébként meg gyümölcsöket, zöldségeket meg bébipürét. Egyszer volt egy olyan rémálmom, még az előző barátommal, hogy elhagyott mert elhíztam, na azóta nagyon odafigyelek mit eszek, igazából az ebédem mindig bébikaja, reggelizni nem mindig szoktam, a vacsi pedig gyümölcs. Nem hízok, viszont emiatt állandóan székrekedésem van, bogyózok, mint a nyulak, szó szerint mintha kavicsokat kakilnék. Emiatt aranyerem is van és így az anál pl. szóba se jöhet. Ez mennyire hátrány ismerkedésnél? Oké, persze nem ezzel indítok, de hosszabb távú kapcsolatnál ilyenek kitudódnak. Mennyire zavarna ez?


L/23


2018. szept. 5. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A rög-eszme jobban zavarna, ez már nem az egészséges kategória, hanem a mániákus szint.
2018. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Én férfi vagyok nálam is ez van alig eszek normális kaját, mondjuk kenyeret igen.

Amúgy ez magánügy, nem kell tudni róla a partnernak. Max annyi ha szóba hozza az anált akkor mondod hogy bocsi aranyerem van szal teljesen kizárt. Ennyi.

Amúgy egyél sok rostos cuccot, gyümölcsök jók, lenmag, szezám mag, sok folyadék ezekre, mák, kiwi nagyon jó, meg a szilva, akár szilva püré, zöldségek, lényeg hogy változatos legyen :)

2018. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hallod lány ha nem $z@rsz normálisat akkor biztos hogy jó ez az étrend? Mert szerintem qrvára nem egészséges.
2018. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Miért a bébikaja? Amúgy igyál több vizet a több rosthoz, annak segítenie kell.

32/f

2018. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, hogy nőként írok.

Anyukád "büszke" lenne most rád, hogy ilyen h..lye vagy.

Pszichológus látott már téged?

Így soha nem lesz senkid, mert ilyen idióta vagy. Beteges mánia ez az semmi étkezés nálad?

Ha nincs széklet, akkor belülről fogod magad megmérgezni.

Vegyél akkor hashajtós vizet a drogériában, vagy a gyógyszertárban.

Rostokat mindenképpen kéne enned.

A hússal meg a mi a bajod? Rengeteg ásványi anyag van benne és nem attól fogsz hízni.


Egyébként szerintem KAMU!!!!!!!!!!!

2018. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A bébiételtől nem fogsz tudni kakilni. Cseréld le salátára, teljes kiőrlésű kenyérből legalább egy szeletre vagy mellé valami gabonára (köles, rizs, hajdina, zab stb)

Ettől nem fogsz hízni. A salátába tegyél egy kis csirkét vagy halat, hogy épüljenek az izmaid, ha nem vagy vega. Amúgy én a reggeli zabkását vagy zabturmixot javaslom, és napi 2-3 liter vizet. Én eleve szorulásos típus vagyok, de ez segít.

2018. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ilyen a szekleted, akkor a táplálkozásod nem megfelelő. És a folyamatos erőlködés és szekrekedes nagyon nem tesz jót a belrendszernek. Szóval ezt gondold át, hogy megeri-e az egeszsegedet kockáztatni. Sokféle kiegyensúlyozottabb diéta van, ami nem vágja tönkre a belső szerveidet.

Egy egészségügyben dolgozó nő.

2018. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De én utálok főzni, a gyümölcspüréket meg szeretem, ezért szokott az lenni az ebéd. Egyébként nem is gondolnátok mennyire eltelít egy üveg, pont elég ebédre.
2018. szept. 5. 21:21
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Kéne a halálnak olyan nő akivel nem lehet jókat enni....
2018. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Egyébként se azért eszünk, hogy az élvezetet okozzon nekünk. A 10 parancsolat is bűnnek tartja a falánkságot!
2018. szept. 5. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!