Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a páromat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat és jól is működünk együtt minden téren, de a szexet nem kívánom abszolút, esetleg van ilyen aki ugyan ezzel a problémával küzd?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mióta nem?
2021. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez így elég kevés információ. Sosem kívántad vagy csak mostanában? Ha mostanában,akkor esetleg stressz, valamiféle hormonprobléma, fogamzásgátló?
2021. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

1 év múlva jön az új kérdés: Megcsalt, otthagyott egy ringyóért, itthagyott a gyerekkel mit tegyek.

Van kb napi 3 ilyen kérdeés.

Hogy válaszoljak is: Hegyezz zabot.

2021. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Most engedd szabadon.
2021. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Jelenleg szerencsére nincs párom, de a libidó nálam sem függ össze a szerelemmel.
2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Gyakran fogamzásgátló okozza.
2021. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk egymást eleengedni mert szeretjük egymást, csak nálam valamiért 3honapja nem megy a szex.Ezert nagyon. Szenved a párom,és tanácstalan vagyok. KB 5honapja beszéltünk róla hogy szeretnénk közös babát is.
2021. máj. 4. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem érzelmi elhidegülés, fogamzásgátló stb., akkor lehet az is, hogy szíved mélyén nem akarsz, vagy tőle nem gyereket, ez is be tudja húzni a vészféket.
2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem sincs libidom miota várandós vagyok. 2019 lettem terhes, majd 2020ban megszületett a gyermekünk, s kb.szules utan 7-8 hónappal végre újra kívántam az együttlétet. Alig voltunk együtt kb.8x újra terhes lettem.

Kezdődik elölről.2021 van.

Lassan remélem visszatér, mert már nekem kellemetlen, hogy nincs.

2021. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a kapcsolatot már csak a lendület viszi előre.

Ha nem akarsz elvált anyuka lenni akkor könyörgők ne csinálj gyereket.

És lehetőleg minél előbb szakíts vele ne húzd az idejét, mindkettőknek ez az érdeke így még lehetek boldogok mással.

2021. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!