Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy béküljek ki úgy az volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy béküljek ki úgy az volt barátommal, hogy abszolút nem tudok benne bízni és folyton eszembe jut, hogy megcsalt egy másik nővel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem békülnék ki vele .A többi meg rajta mulik hogy menmyire teper bizonyít .
2018. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Olyan úgysem lesz már soha, mint amilyen volt, mert eljátszotta a bizalmad, amit már nem lehet a megcsalás előtti állapotra visszahozni úgysem.
2018. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon szereted menni fog. Engem is megcsalt a barátom, igaz szex éppen nem volt,de meg tudtam bocsátani, már szinte eszembe se jut.
2018. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Szerintem ha nem tudsz benne megbízni, akkor semmi értelme. Folyton azon aggódnál, hogy mikor derül ki egy újabb megcsalás.
2018. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, lábtörlő? Ürítőlyuk? Legyen már benned méltóság, és dobd ki.
2018. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne békülj ki vele. Ha nem bízol már meg benne, ami teszem hozzá tök jogos, akkor nincs ertelme ezt erőltetni, hiába szereted. Most fájni fog a szakítás, de túl leszel majd rajta, és lesz más, aki tényleg megérdemli a bizalmat. Egy hűtlen emberben nem lehet megbízni többé, nagyon nagyon ritka, hogy az olyan meg tud változni, és a késöbbiekben hűséges marad.
2018. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Úgyhogy nem fújtok egymásra, de össze sem jöttök újra. Vagy ha igen, akkor elbeszélgettek a nyitott párkapcsolatról.
2018. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megbocsátani, akkor jobb befejezni sajnos.
2018. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!