Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy ő is szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ő is szeressen, várjak ki van esélyem szerintetek?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy őrülten szerelmes vagyok egy lányba, valóban szerelmes vagyok. Egy hónapja ismertük meg egymást, ő barátként tekint rám, én 6 nap után elmondtam neki hogy mit érzek akkor volt barátja azóta szakítottak de nem valószínű hogy miattam. Amikor tudunk beszélünk de nem tudom mit tegyek hisz mint írtam ő csak barátként tekint rám és beszélünk eléggé mély dolgokról (ezért is gondoltam hogy van valami talán benne is).
2010. aug. 23. 11:02
 1/3 Captain Frájer ***** válasza:

A fő, h semmiképp se kérdezz rá a dologra. Légy magabiztos és szilárd támasza. Idővel megjön a jutalma. Próbálj közeledni felé, de ne túl nyomulósan és felszínesen. Az csak dugáshoz vezetne, de te gondolom szeretni akarod. Akkor folytasd a mély beszélgetést és légy egy olyan személy számára, akihez bármikor bármivel fordulhat....Szerintem legalábbis :)

18/f

2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd, a szerelmet nem lehet erőltetni. Az egyetlen amit tehetsz, hogy vársz és mellette vagy jóban-rosszban.
2010. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :D ez valszeg így lesz de nagyon nehéz várni :(
2010. aug. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!