Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a férjem...

Mit tehetnék, hogy a férjem jobban szeressen sétálni járni velünk? Más apukák se mennek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, h a válaszolók családjában sétál-e az apuka, vagy sem, és h azért megy-e mert anyuka kéri, de amúgy nem szeretne, vagy azért, mert magától is szeretne.

Számomra olyan hihetetlen, h a férjem nem szereti. 14hónapos a kisfiunk. Én mennék minden nap, de ő folyton panaszkodik, h elfáradt a munkában. Pedig nem fizikai munkát végez, még ki is kapcsolná a friss levegő az egész napos iroda után.

A gyerkőcöt is, engem is szeret, ez nem lehet a gond. Én egyedül nem igazán szeretek menni. Az olyan céltalan.

Megőrít az is, h nincs egy olyan család, akikkel tudnék így sétálni. Ha lenne, én se nyaggatnám folyton a férjemet a menőkémmel. Vannak velünk egykorú babás barátaink, de velük sose jön össze. Az egyik messzebb lakik, a másik meg sose akkor ér rá mikor mi, plusz meguntam, h csak én hívom őket, h találkozzunk.

Na sikerült kicsit eltérnem a témától. A lényeg, h szeretnék a férjemmel többet sétálni. Valamit biztos nem jól csinálok, mert az utcán látom, h rengeteg család együtt sétál. Anyuka, apuka, gyerek(ek). Mit tegyek?


2011. máj. 2. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem se sétált babakocsival de másfél évesen letettük a kocsit és úgy már tetszett neki.


Hetente egyszer biztosan megyünk sétálni együtt.


Szerintem keress magadnak sétához egy babás barátnőt. Lehet más a mentalitásotok azért nem szeret sétálni.

2011. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi hétvégén megyünk együtt,hétközben tényleg elfárad a munkában.Viszont,ha húzós napunk van a babával,és apa látja rajtam az idegbajt,akkor leviszi egyedül,hogy pihenhessek.
2011. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hála istennek az én párom a kivétel, aki talán erősíti a szabályt. Ő mindig jön velünk, de talán azért van így, mert én is dolgozom és így munka után együtt elmegyünk kicsit sétálni vagy a játszóra. Amikor kisebb volt a lányom akkor is mindig jött velünk, sőt délutánonként meg kellett várnom különben megsértődött! :)
2011. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt a parom velunk setalni.egy 15hos anyukaja.
2011. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 alkalommal

- egyszer bevásárolni kérésre, megfogadta, hogy soha többet

- vasutat nézni magától: megfogadta, hogy soha többet

egyelőre tartja

2011. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én párom még egyedül is elviszi a gyerekeket, egyik a babakocsiban, a többiek sétálnak :)


Én elmondanám neki, hogy ez téged mennyire bánt.

2011. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kisnita ***** válasza:

Nálunk is ez van. Én elfogadtam. Elhiszem, hogy fáradt én is az vagyok pedig én nem melózok, nem hallgatom minden nap a sok h ü l y e embert (kereskedelemben dolgozik, én is ott dolgoztam tudom milyen) ráadásul ő nem is szereti a kereskedelmet, szóval kínlódik szegénykém. Meg amúgy sem az a menetke mint én. A párom inkább itthon ülős, maximum az udvarra viszi ki a gyereket, de az is ritka. 1x volt velünk kisállat kiállításon és meg is fogadta, hogy soha többet. Nagyon néha elmegyünk fagyizni és 1x volt velünk a játszin is kb 20 percet és hazafelé azt kérdezgette, hogy én ezt hogy bírom?? Őt majd megölte az unalom. (pedig még fényképezett is közben)

A pasik ilyenek. Szerintem ritka az olyan férj aki önszántából sétálgat a családjával/gyerekeivel és még élvezi is. Nagy részük szerintem csak a béke kedvéért megy.

2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek sem juteszébe soha,hogy együtt menjünk,elvárja,hogy menjek vigyem a gyreket sétálni délelőtt.délután,mert kell a friss levegő,de legyen friss kaja stb....pedig neki olyan a beosztása ,hogy sokat itthon van....
2011. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az en ferjem mindig jon, amikor lehetosege van, rengeteget csavarogtunk egyutt harmasban, azutan negyesben, plusz kutya. Hetkoznap is, ha otthon volt, hetvegen is.

Sot, o megy bevasarolni es visz magaval 1-2 gyereket, irok listat, nem kell kerni, o szeret jarni.

2011. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hétköznap nem ér rá, de hétvégén mindig megyünk (mi nem sétálni, hanem játszótérre).

Néha én mondom neki, hogy nyugodtan maradjon otthon, ha nincs kedve jönni. Tudom, hogy jól esik neki néha egyedül lenni, így néha magára hagyjuk hétvégén 1-2 órára. De általában mindig együtt vagyunk.

2011. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!