Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hazudtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazudtam a barátnőmnek, hogyan szerezzem vissza a bizalmamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok..21 éves srác vagyok,és hazudtam a barátnőmnek..ez végett szakitottunk...Nem birta lenyelni hogy miért hazudtam neki... Belátom nagyon nagy baromság volt..Azt hazdutam végig hogy volt testvérem,aki kiskoromban meghalt..Vagy olyat hogy baleset végett komaban feküdtem... SZoval ezeket mondtam neki,de nem bizott bennem,megkérdezte az édesanyámat aki elmondta neki mi az igazság...Szeretném vissza szerezni őt mert Szeretem... Elkezdtem járni orvoshoz psichologushoz,psichiáterhez es a hazugságokat szeretném kiverni a fejemből...Mindig azt kérdi ha beszelünk telefonban hogy mikor megyek dokihoz..Vajon ebből lehet kapcsolat az idővel még?????
2010. aug. 23. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tegnap a barátnőd kérdezett hasonlókat...szóval ő is hazudik...lehet, hogy nem is szakítottatok, csak viccelt...
2010. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem a barátnőm nem is jár ide fel....Vagy ha igen akkor miket kérdezett????
2010. aug. 23. 11:42
 3/21 anonim ***** válasza:
hát igen az nem jó ha ilyeneket hazudsz de miért is csinálod?
2010. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,van ilyen betegségem hogy önsajnálat..es ezert is jarok orvosokhoz.. SZóval kezelteteni fogom magamat... De szerintetek ebből lehet még kapcsolat?? Most azt mondja nekme hogy keressek mást..de nekem ő kell,nem más-.
2010. aug. 23. 11:47
 5/21 anonim ***** válasza:
ha meg tudsz változni gyökeresen, és ezt tudatod vele, és megkéred, hogy adjon még egy esélyt, és tényleg soha többet nem hazudsz, akkor talán.
2010. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
lehet most is hazudsz!lehet nincs is barátnöd!!!:D amugy nemtom,szerintem sok együtt töltött idö kell ahoz,hogy ujra bizni tudjon.Ha a pszichologust kijártad,akkor keresd ujra öt,mert lehet akarva vagy akaratlanul ujra hazudnál neki,és ott már örökre elszurtad akkor!
2010. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem hoyg még szeret mint barátot... Mondta azt is hogy várjam meg amig ő fog keresni... És ezert is megy ki USA-ba mert szenved... És ő nem akar ilyen kapcsolatban lenni ahol hazudok..mivel ez a kapcsolat eleve azzan indult hogy hazudtam az elején a korral hogy 23 vagyok közben 21 voltam csak... Na szoval itt az eleje volt elszurva...Ezt ugy kell nezni hogy 5 honapos kapcsolat volt,sok dolgot átéltünk.. Ki fogom járni a psichologust,ki fogom járni a psicihatert,es meg tablettakat is fogok szedni.... Vissza akarom szedni bármi áron... Ha hívom akkor felveszi a telefont nekem... beszelünk perceket es aztan elköszönünk.. de a végén mindig azt mondja hogy legyek jo,es hogy vigyázzak magamra.. Meg hogy mikor megyek dokihoz.. Nem tudom hogy ezt miért is kérdi tőlem...
2010. aug. 23. 11:54
 8/21 anonim ***** válasza:
Húúh, te sem vagy egy könnyű eset...már ilyenen hazudtál hogy hány éves vagy. Gondolom nem tehetsz erről az egészről, bocsi, de szerintem nem lenne csoda, ha nem menne vissza a "barátnőd" hozzád...
2010. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na igen nem vagyok könnyü eset..De ha akarok változni,akkor meg fogok változni...Csak ehhez idő kell.... Szoval nem tudom mi tevő legyek.. most szeptember közepén megy ki USA-ba es ha jön vissza Karácsonykor,akokr szeretnek vele talalkozni...
2010. aug. 23. 11:59
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez kissé gyermeteg volt, de ha valóban létezik ilyen betegség, akkor mindenesetre kezeld. Amikor kigyógyultál belőle, próbálkozz be megint a csajnál. Szép fokozatosan. Először Te legyél rendben, utána már remélhetőleg sima ügyeid lesznek.
2010. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!