Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon jól megvagyunk, 2 éve együtt vagyunk, jól működik a kapcsolatunk, egyetlen dolgot kivéve.

Nem anyuci pici fia típus, de elég családcentrikus és sokat vagyunk az anyjáéknál.

Elmondhatatlanul irritáló anyja van. Nagyon nem szeretem a stílusát, egyébként jószívű nő, kapcsolatunkba se szól bele (legalább is még nem tette), de állandóan csak panaszkodik. Nincs pénze, de azért hitelre telefont, tv-t megvesz. A két év alatt nem is tudom, kérdezte-e már meg, hogy én hogy vagyok, folyamatosan csak magáról beszél.

Én legszívesebben az ország másik végébe képes lennék költözni, de a barátom nem. Mondta, hogy ő közel akar maradni (nem egy háztartásban), de akár itt a faluban is venne házat. Én kizárt, de szerinte jobb lenne, mert mindig lenne kölcsönös segítség...


Azon is gondolkodtam, hogy nem annyira akarom, hogy a gyerekemnek ő legyen a nagymamája, ami lehet csúnya dolog.


Mit gondoltok ?


24 éves vagyok, ő 28 F


2021. máj. 7. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen korrekt, amit gondolsz. Nekem pont az a furcsa, hogy mennyi ember van oda a családjáért, csak azért, mert a családja, függetlenül attól, hogy mennyire negatívak.

Nekem a családban vannak problémás egyedek. Simán a párom választom helyettük és nem is akarom, hogy 1-2 családtagom lássa a gyerekünk, ha lesz.

2021. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol egy párterapeutás cikkben olvastam, hogy az első dolog ami tönkretesz egy házasságot a megcsalás, a második helyen pedig az anyós-probléma áll. Én se értem, mi ez a szülőkön lógás, nem véletlen van a kirepül a fészekből kifejezés. Akik így gondolkoznak,(közel maradni) azoknak altalaban nem is változik meg a véleményük.
2021. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, a párod menjen át az anyjához, amennyit akar, de a te kísérgetésed nélkül.
2021. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!