Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek, akiknek a párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, akiknek a párjának már van gyereke!?

Figyelt kérdés
Szeretik a gyerekei a párotokat? Mit gondolnak azok a párjukról, akik tudják, hogy a gyerekei nem szeretik az anyjukat/apjukat? Akiknek a párja rossz szülő(mert jó szülőket szeretnek a gyerekeik), azok mit gondolnak erről a helyzetről? A gyerekeket hibáztatják, vagy az anyjukat, vagy tudják, hogy a párjuk a hunyó, aki rossz szülő volt? Ha igen, hogy tudtok vele lenni?

#rossz szülő a párom?
2021. máj. 7. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Minden gyerek szereti a szuleit..
2021. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem.


Én pl nem szeretem az apámat. Tudom, hogy szeretnem kellene, mert ez az elvárás, de nem megy. Persze tehet is róla rendesen. A lányom sem szereti az apját. Ő is tehet róla rendesen.


Van ismerősöm, aki borzalmas apa, van barátnője. Mégis mit gondolhat az a nő, miért nem akarnak a gyerekei a saját apjukkal találkozni? Mit gondolhat a párjáról?

2021. máj. 7. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Gyereknek tartod magad?

Csak mert felnotten mas..

2021. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Valamennyire biztosan szeret a férjem gyereke, mert mondta. Persze nem, mint a szüleit, csak mint barátot vagy rokont. Az apját imádja, most kamaszodik, így ritkábban jön, szívesebben van barátokkal meg barátnőkkel, mint velünk. Amikor kicsi volt, apa fanatikus volt, sokszor előfordult, hogy hónapokig nem ment haza ( nem raboltuk el -mielőtt nekem estek- az anya megengedte).
2021. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!