Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebbek, akiknek a párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebbek, akiknek a párjának volt gyereke, másnál is a gyerek miatt lett vége?

Figyelt kérdés

A párommal semmi baj, egy nagyon rendes, kedves, jóravaló anyuka, de a fia......

Valamiért nagyon utál engem, pedig rengeteg holmit, műszaki cuccot adtam már neki, nem tudom már, hogy mivel váltsam ki az elfogadását. Barátai se nagyon vannak, elég fura gyerkőc.

De kezdem már nem bírni, mert nem hinném, hogy az legyen az egyik életcélom, hogy egy flegma, unott gyereknek a kedvében járjak folyton.

Nem a párom rontotta el, hanem a nagyszülők, akiknél elég sokáig laktak, főleg a nagypapi, aki teljesen odáig van az unokájáért, mindenféle feltétel nélkül.



2017. máj. 20. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a válás viselte meg a gyerkőcöt, ragaszkodik az apjához, nehezen kezelhető, tehát összetettebb lehet ez a kérdés.

Valószínű,hogy bármit teszel érte, az érdekében, nem fogad el,nem tudod megváltoztatni, Rajtad kívülálló ok miatt.


A párodnak kellene helyén kezelni ezt a kérdést, Ő ismeri a gyerekét, Neki kellene Vele elbeszélgetni és lefogadtatni Vele ezt a helyzetet, Téged, és helyretenni az élet más területén se működő viselkedését.

Sőt, ezt már előtte meg kellett volna tennie mielőtt összeköltöztetek volna.


Én is egyedül neveltem a fiamat, de eldöntöttem mielőtt újabb kapcsolatot alakítottam volna ki,hogy nem költözöm össze senkivel. Persze, ez nem törvényszerűen megoldás..Nekem szerencsém volt,hogy a párom ezt elfogadta. Nagyon jól kijönnek a fiammal,aki azóta lassan felnő.

Nem messze lakunk egymástól, sok időt töltünk együtt,jól működik a kapcsolatunk. De persze ehhez mindkettőnknek el kellett fogadni ezt a helyzetet.

2017. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj van azzal, ha valaki feltetlenul van oda egy gyerekert.
2017. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, ha már egy gyerek semminek sem örül, és olyan dolgai vannak, hogy más szülő ezen már kiakadt volna, de a nagypapa ezen csak mosolyog, és: jólvanna, semmi baj.

Erre értem a feltétel nélküliséget.

2017. máj. 20. 17:09
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm, mi sem vagyunk még összeköltözve, de gyanítom, a párom se szeretné ezt. Rá még nem kérdeztem, de ő a gyereke kedvében szeretne járni, ezért neki meg gondolom esze ágában nem lenne kedve velem egy fedél alatt lakni(vagyis a gyereknek).
2017. máj. 20. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a srác? Tanítsd csajozni, ha tíz év körüli és nézz vele ruhákat.


Én is kiakadnék, ha valaki ajándékokkal próbálna megvenni.


Megismerkedni nem sikerült vele? Úgy rendesen, nem csak felüketesen. Egy gyerek rajongását könnyű összehozni.

2017. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó,egy gyerekét,aki megélt egy válást és utálja az apa/anya új párját,azon van hogy szétszedje őket,mert akkor talán anyuci meg apuci újra együtt lesznek? nem hinném. tapasztalat.
2017. máj. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a gyerekek szörnyű undok,önző kis k*csögök tudnak lenni ha nem tetszik nekik valami,és onnantól te fejre is állhatsz.
2017. máj. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, nekem is jobban kéne hozzáállnom ehhez az egészhez, de idővel kivesz valamit az emberből az egyoldalú közeledés olyan irányába, aki kb le se sóhajt minket.

A párom többször próbálta már ezt megbeszélni a gyerekével, de úgy látom, a gyerek fő mozgató rugója a sértődés, ha nem kap meg valamit. A Páromat sajnálom, mert nehéz neki.

2017. máj. 21. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!