Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egyszer elégede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyszer elégedett vagyok a kapcsolatomban, máskor pedig szeretethiányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Egyszer teljesen laza vagyok a kapcsolatomban, nem veszek semmit sem magamra, sugárzom, abszolút támogató tudok lenni.


De olykor pedig kijon rajtam valami feszültség, mintha szeretethianyos lennék vagy ilyesmi és ilyenkor hajlamos vagyok elég sertodekeny lenni sajnos. Ilyen apróságok miatt is akár, ami nekem egyértelmű lenne, hogy megteszem a másikért, de a másiknak nem egyértelmű, magamra tudom venni.


Én alapvetően elég onzetlennek és odaadónak gondolom magam és néha olyan jól esne bizonyos napokon/helyzetekben, ha ez fordítva is így lenne... Ilyenkor nagyon magamra tudom venni.


Nem tudom, hogy velem van-e gond, ez csak ilyen tipikus női marhaság, vagy a barátom nem annyira odaadó, mint ami néha nekem is jól esne..


2021. máj. 7. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kérdésnek konkrétumok nélkül nem sok értelme van :D
2021. máj. 7. 23:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a "baj", de ne gondold bajnak. Szimplán kitolódott a tinikor és te is ebben ragadtál. Nincs még egy határozott, fix jellemed. Majd lesz, kinövöd ezt a mostani helyzetet.
2021. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, lehet benne valami. :D
2021. máj. 7. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Röpke 40 év s kinövöd.
2021. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Az első két sort olvastam, de az alapján nekem az jön le, hogy nem érzed a kapcsolatodat elég stabilnak, azért ingadozik a kedélyállapotod.
2021. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4%

"ez csak ilyen tipikus női marhaság"



Az

2021. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!