Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne legyek szeretethianyos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szeretethianyos?

Figyelt kérdés
Latom neten ismerosok posztjait storyjait hogy szeretik meg olelik egymast a parjukkal, mellettem meg nincs a parom most se pedig szuksegem lenne ra. Keveset talalkozunk. Hiaba irom le h hianyzik nem akarok egyedul lenni nem erdekli.
2020. dec. 16. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a párod?
2020. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem elég gyerekesnek tűnsz, szóval első körben fel kellene nőnöd.


Ahelyett például, hogy magadat sajnlálod, olvashatnál pszichológiai vagy filozófiai műveket. Mert így az lehet a sorsod, hogy valaki majd kihasználja a szeretetéhségedet.

2020. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban vagytok, vagy ilyesmi okok miatt találkoztok keveset, vagy neki nincs többre igénye?
2020. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neki nincs tobbre igenye, fontosabbak a haverok meg a gepezes
2020. dec. 16. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor...szerintem te is tudod mit kellene tenned. Sajnálom, de még mindig jobb egyedül lenni, mint társas magányban.
2020. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


Te most mégis mit vársz itt, miért írtad ki a kérdést?


A pasid nagy ívben tesz rád, te is TUDOD, mi lenne a megoldás: tovább lépni. Azonban elhagyni most nem fogod, mert szerelmes vagy.


Megbeszélni a dolgot feltehetően nem lehet. Változtatni nem fog, mert tudja, hogy nem hagyod el, sőt a közömbössége ellenére még szexelsz is vele.


Tehát akkor mi értelme a kérdésnek? Semmi.


Mint mondtam, fel kellene nőnöd!

2020. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

szomorú, de én mindig is mondtam hogy szakíts vele mert ez így nem élet

ahogy bánik veled meg minden... tönkre fogsz menni elöbb utobb

te nem ezt érdemled, ő meg nem érdemel meg téged

2020. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Mindenki azt az embert érdemli, akit választ. Ha neki nem kell másik pasi, aki foglalkozna vele, akkor pontosan azzal az emberrel van együtt, akit érdemel.


Ide a GYIK-re egyébként is rengeteg nő ír ki ilyen klisés kérdést, hogy a pasija bunkó/nem törődöm. Ezek a kérdések is bizonyítják, hogy a bunkó pasik bejönnek sok csajnak bejönnek.

2020. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2020. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy 50-60 kg-os cane corso vagy dogo canario: ha ot olelgeted,ugyanazt az erzetet kelti,mintha egy embert olelgetnel!!! Nekem bevalt. Azota nincs szwretethianyom! Napi korlatlan oleles es puszikak. Es nem fog miatta kidugni,h erzelgos vagyok stb. Egyuttelek a baratommal. O mar kirugott volna,ha ennyire kimutatnam ezt az oldalam.


Ilyen meretu es kaliberu kutyak sokan vagynak gazdara. Nezelodj koztuk! Akar sinteren akar instan.

2020. dec. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!