Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a párom, hogy autó helyett, sírhelyet és sírt fogok magamnak készíttetni, hogy ha valami történne velem, ne a szüleimnek kelljen fizetni a temetési költségeket?

Figyelt kérdés

Váltottam egy sírhelyet, 25 évre, megkerestem egy sírkőműves vállalkozót, csináltattam sírt is.Plusz egy jó adag lové félrerakva, ha véletlen baleset vagy betegségben meghalnék(ami manapság könnyen előfordulhat),ne a szüleimre háruljon ez a hatalmas anyagi teher.

Anyunak elmondtam, ő azt mondta rám bízza hogy akarom, de felelősségteljes döntés volt amit csináltam.

Erre a feleségem otthon akkora balhét rendezett, hogy egész este csak ezt hallgattam.

mert neki a kocsi kéne, most jajj hogy lesz kocsi.

nagyvárosban élünk, 10 évig jó volt a villamos, meg a taxi, mert frekventált helyen lakunk.

Most meg jött ez a dráma, ahelyett hogy ő is ezt csinálná mint én, mert az ő szülei elég szerényen élnek.Mondtam is neki, erre elkezdi hogy nem tudok gondolkodni, mert elszórtam a pénzt.

pedig nem , mert így egy csomó terhet levettem a válláról annak, aki majd intézi a temetésem, ha velem bármi történne.

Amúgy ahol anyuék laknak, vidéken itt még szokás ez hogy sok ember élő korában csináltat magának sírt.

Jogos volt hogy mérges volt az asszony?


2021. máj. 9. 13:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

Tessek.... Kocsi is meg sir is:


[link]

2021. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Hamy evesek vagytok? Te temyleg erre vágysz, hogy maradjon beloled egy fasza sír, miert nem inkább gyereket csináltok. Ki fogja a sírodat gondozni, vegul eladjak es radtemetnek mast.
2021. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%

Én szarom le mit tesznek velem a halálom után, tőlem is fel boncolhatnak kutatási célokra.

Az embert nem halálában hanem éltében kell becsülni.


Majd legközelebb meg a feleséged vesz autót, a kasszából azt 1-1 az állás.

2021. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%

sírhelyet és sírt fogok magamnak készíttetni

csináltattam sírt


Most akkor csináltattál vagy csak fogsz?


ahelyett hogy ő is ezt csinálná mint én

Persze dupla sírhely, feleségem is ide lenne temetve.


Ha ő is azt csinálná, lenne két dupla sírhely.


Legközelebb jobban gondold át a mesét

2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%

"Ha ő is azt csinálná, lenne két dupla sírhely"


Az jol jon akkor, ha esetleg felnegyelnek a kerdezot, mint Koppanyt, lesz eleg sirhely a darabkainak.....



36F incel

2021. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Menjünk és csókóljuk meg Hanst!

De ki az a Hans?

2021. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

25 évre megfizetni egy sírhelyet holott (ha még a szüleid is élnek pláne) simán elélsz addig?? Teljesen kidobott pénz. Szegény feleséged, te tiszta hülye vagy.

Én is gondoskodom a saját temetési költségeimről, de nem ilyen debil módon... a rá gyűjtött pénzem be van fektetve, anyum hozzáférhet majd, ha úgy alakulna.

2021. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
42%
És tényleg, 25, jogos.
2021. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
85%

Én a feleséged helyében már most beletemetnélek, ne menjen kárba!

Amúgy: ilyen problémákra van az életbiztosítás. Halál esetén fizet annyit, hogy a családtagok tisztességesen el tudnak temetni. Max. a végrendeletedben megírod, hogy milyen sírkövet szeretnél, melyik temetőben.

2021. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!