Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy valakinek sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakinek sosem jön el az igazi?

Figyelt kérdés
Még szenvedélyes vagy nagy hőfokú szerelmet nem éreztem senki iránt sem, s nem ragaszkodott hozzám egy fiú sem igazából. Igaz, hogy még "csak" 23 éves vagyok, de sosem éreztem 1 fiúnál sem, hogy passzolna hozzám, pedig sok fiúval ismerkedek. Eddig 1 barátom volt negyed évig, tudtam, hogy nem fog sokáig tartani a kapcsolatom, mert más világ volt. Már az összes barátnőmnek van barátja. Írjatok, kíváncsi vagyok a véleményetekre! köszi!
2007. dec. 22. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En sokszor ereztem langocskakat de igazabol 25 evesen lettem igazan szerelmes. Nekem is eleg rossz volt, hogy mindenkinek van valakije en meg arulom a petrezselymet. Igaz ugyan, hogy a nagy szerelem nem ugy alakult ahogy szerettem volna de 5 evre ra, megtalaltam az Igazit. Egy 10-essel vagyok nalad idosebb...az eddigi tapasztalataim szerint nem jo, ha kizarolag szerelembol hazasodunk. A szerelem elmulik es egyeb kozhelyek de nagyon igaz. HA hosszutavu tarsat keresunk akkor nagyon fontos, hogy az ertekeink, erdeklodesi korunk, hatterunk hasonlok legyenek...es jobban fog mukodni, mint egy kb. 2-3 evig langolo, perzselo szerelem amibe aztan ha nem ugy sikerul meg jol bele is halunk egy kicsiket....

En hiszek abban, hogy mindenkinek eljon az, akivel pont osszepasszol csak szem kell hozza, hogy eszrevegyuk es ez a nehezebb.

Kitartas! Ha valaki, hat en tudom milyen xar egyedul sokaig!

2007. dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az a fajta lány vagyok,aki sosem volt egyedül,de senkiben sem találta meg azt,amit igazán keresett volna.Mindig valami baj volt,és ha éreztem,h valami nincs meg a pasiban,akkor már hagytam is a francba.Aztán egyszer csak kaptam egy mailt egy fiútól,h tanítsam meg íjászkodni.Ezzel megismertem azt a férfit,aki nélkül nem tudnék élni.Nem csak azért mert szeretem,hanem mert megvan benne mindaz,amit egy férfiban kerestem.

Látod,én is rengeteg pasit ismertem,d eegy ekkora fatális véletlen kellett,h megismerjem azt, akit kerestem.Bevallása szerint én meg egy olyan nő vagyok,amilyet ő keresett,de nem talált sehol. Csak várj és járj nyitott szemmel,hidd el el fog jönni.(Anya 28 évesen ismerte meg a jelenlegi férjét,és úgy látszik együtt is fonak megöregedni.)

2007. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eljött az igazi, de sajnos nem lehet az enyém, a barátságunk súlya elnyomja a szerelmünk ángját, pedig mindketten szeretjük egymást, de nem szeretnénk ha a kapcsolat megromlana akkor a barátságunk is oda legyen, pedig én tisztán érzem, hogy nekem ő az igazi... de hát ilyen az élet, nem kaphatunk meg mindig mindent...
2008. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 24 évesen találtam meg az igazit. Azóta is együtt vagyunk. Ne aggódj nincs korhoz kötve a szerelem eljövetele. Van még időd, nem vagy lekésve semmiről. Az első kapcsolatom 20 évesen volt, és össze vissza 4 pasim volt. Ezzel 3-mal volt szexuális kapcsolatom. Nem mindenki pasifaló, és a kevés későn jött szerelem a legjobb mert már érett vagy. Én 26 éves vagyok, párom 34 és azt mondta 2 évvel ezelőtt hogy most tanult meg szeretni. Láthatod nem siettem el én sem.

Kitartás!

2008. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!