Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kiút ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 eve vagyok a párommal.. az elején mar tudtam hogy több lannyal írogat igy jöttünk össze.. De adtam neki egy esélyt..

Az utóbbi 1 évben iszonyatosan mas lett

Sokszor megütött, és ha barmi kis probléma volt akkor én voltam a hibás esélyt se adott hogy kitudjam magam beszelni a rossz helyzetből...Tudom

Itt első sorban velem van a baj hogy vele.maradtam..

Múlthéten emlegette higy en jaj nyugodtan megnézhetem a telefonját ..

Ma reggel még aludt megnéztem...soha életembe nem fájt meg úgy semmi

Az archiváltak között annyit tálaltam.. minden lányt akihez valaha közevolt... egyszeruen nem hittem A szememnek ..Mindig azt mondta hogy ő nagyon szeret es az eléje eszre is vettem a.tulzott rajongását irántam.. De már akkor is legalabb 3 lánnyal.beszelt amit utólag tudtam meg..

Szóval ma közöltem vele hogy mi ez

Mi folyik itt es kiakadt

Ütni tűzni kezdett mindent...

Egyszerűen lesokkolpdtam

Más lányokkal.beszelt

Az exeivel és random lányokkal..

Azt mondta az a múlt.. aha csak mar aklor is javában velem volt...

Láttam a facebook keresbe előzményként beirt exe nevet is... kiakadtam teljesen

Mondjátok hogy lehet ezt kezelni es mégis mit kéne tennem

Mit lépjek

Ti mit gondoltok?


2021. máj. 9. 17:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne itt hisztériázz és hagyd ott a p**ába :D
2021. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szülj neki 2 gyereket.
2021. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

3 vagy hány lánnyal beszélt egy év alatt, meg az exére rákeresett? Ennek semmi jelentősége. Én is rákeresek néha az exemre, mert érdekel, mi van vele, de a büdös életben nem jönnék össze vele, a világ minden pénzéért sem.


Az viszont, hogy megüt, nyilvánvalóan iszonyú gáz, az ilyen fickót ott kell hagyni. Senkinek nincs joga, hogy verjen.

2021. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Odáig olvastam el, hogy megütött. A többi már nem is érdekel, mert teljesen mellékes. Én az első bántalmazás után gondolkodás nélkül megszakítanék minden kapcsolatot egy ilyennel.
2021. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4es szerintem nem fér bele ha tobb lánnyal is titokba beszel köztük az exevel is
2021. máj. 9. 17:56
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kiút az ha most fogod a cuccod és odébbállsz. De mivel egy ilyen szaralaknak eltűrsz mindent, ezért valszeg belenyomsz a kapcsolatba még pár évet, amíg a pasid végleg meg nem un és lecserél egy másik csajra.
2021. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
És az belefér, hogy "sokszor megütött"?
2021. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem dehogy az sem fér bele
2021. máj. 9. 18:19
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vagy még mindig vele? Ha sem a csajok sem a pofon nem fér bele akkor miért vagytok együtt? Nem értem a logikádat kedves kérdező.
2021. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Szeretem es tudom hogy nagyon nagy hülyeség de mindig megsajnálom

Ma pl ugy jött utannam hogy sir ilyenek ..Szóval nem tudom

Lepnem kell ugye ?

2021. máj. 9. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!