Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy ördögi kör, vajon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy ördögi kör, vajon van kiút?

Figyelt kérdés
Már több kapcsolatom volt, rövidebb hosszabb 2-3 évig tartó. Most már arra a szintre jutottam, de biztos sokan vannak vele így, hogy amelyik csaj tetszik és én azt hiszem minden oké vele, együtt vagyunk eltelik egy fél év és jönnek a gondok problémák, én sem vagyok tökéletes, próbálok mindig kompromisszumot kötni, alkalmazkodni segíteni stb.. de jön a kattanás, az hogy unalmas vagyok vagy hogy nem megyünk sehová, de hát minden zárva van, a kirándulás meg nem érdekli... Majd lejjebb adtam a szintet, összejöttem olyan lányokkal akik tetszettek, de nem volt meg az az elolvadok tőle hatás még akkor is ha nyakig saras, vagy akármilyen ruhában volt, Te akkor is szexinek látod és akárhol akármikor kívánod.... Nem kötötték le a figyelmem, nem érdekeltek szexuálisan, részükről működő volt a kapcsolat de én nem éreztem hiányukat ha nem voltunk együtt.. viszont kedvesek voltak, nem a pénzre mentek, tudtak alkalmazkodni, nem volt baj ha heti 1x beugrottunk a szüleimhez 2 óra hosszára. Uh most ott tatok hogy egyáltalán nincs kedvem se a gyönyörű, sem a kevésbé bár szerényebb típusú nőkhöz..Már 30 vagyok egyedül élek megvan az egzisztenciám, több lábon élek, vízilabdázok, nincsenek káros szenvedélyeim és nem verem a nőket, mint ahogy mesélték az exek mit csinálnak a pasik manapság.

2021. febr. 23. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én észre veszem, te nem is igazán kérdést akartál feltenni, inkább csak elmesélni.

Ilyenkor mindig rádöbbenek, hogy milyen nők vannak.

Kicsit most egoista leszek H megengeded. Azt hiszem én a fülig szerelmes kategóriába tartozom, mivel a barátom állítása szerint fülig szerelmes belém.

És azt kell mondanom, mikor három-négy hónapja voltunk együtt valóban azt éreztem hogy meguntam. Utána volt félév szünet, aztán már 2 éve és 2 hónap körül megint együtt vagyunk.

A mai napig érzem azt néha, hogy ráuntam, de akkor mond, vagy csinál valamit amitől azt érzem, hogy nem is unom, és szeretem.

Azt hiszem hogy ez azon múlik, hogy az ember hogyan tudja kezelni az államadósságot.

Az ördögi körös kérdést megválaszolva: Tarts egy kis szünetet. Menj el kikapcsolódni. Nyilván semmi erre a célra kitalált létesítménybe, mert azok zárva vannak, de mehetsz sétálni az erdőbe/parkba. És azt hiszem ennyi a választási lehetőséged.

Majd ha kellőképpen kiheverted ezeket a csalódásokat lesz majd egy, aki nem lesz csalódás.


Ha nem lenne korona helyzet, ez úgy hangzott volna hogy menj el szórakozni egyéjszakás kalandokkal, kapcsolj ki.

2021. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen, az jóra nem vezet.
2021. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne mondj le semmiről, amit szeretnéd, ha meglenne, megtörténne. Ez a nyavalya sokban korlátoz, de van kiút ilyen vagy olyan.

Arra ügyelj, nehogy véglegesen lemondj a nőkről. 30 év még nem a világ. Nem leszel egyedül, aki 30. éve után talál végleges párt magának.

Ffi.

2021. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!