Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfigyelnétek arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfigyelnétek arra, ha a párotok elkezdene szerelmes zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Tudván, hogy van egy nő, aki szerinted tetszik / tetszett is neki?

Eddig is szerette a romantikus zenét, de most inkább olyan témája van, hogy elveszett szerelem, távoli szerelem, hiányzik valaki.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Képzelődöm?

Nem fogok rákérdezni, azt sem tudja egyenlőre, hogy én tudom, hogy vonzódott egy másik nőhöz.

De az a nő már nincs képben (fizikálisan)


2021. máj. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

szerintem enyhén túl gondolod.

Én is hallgatok romantikus zenét még sem vagyok szerelmes és nem is tetszik senki

2021. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Hát a romantikus zene is sokféle, én olyat szeretek hallgatni, amibe nincs szöveg. A különleges dallamok vonzóak. Ugyanazokat a zenéket akkor is hallgatom, ha mellettem van valaki vagy ha egyedül vagyok. Kapcsolatban is jó érzés együtt repülni a fájdalom dallamain. Akkor nem a férfinak vagy a nőnek rossz, hanem jó érzés belerepülni az alkotó érzelmeibe, fájdalmába. Mintha elmennétek egy múzeumba festményeket nézni.
2021. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de arra igen, ha ellenzéki sajtót hallgatna.
2021. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is csak onnan tudom mit hallgat, hogy megosztja nyilvánosan, holott nincs is minden nyilvánosan nála. Lehet tényleg beképzelem, és én is szeretem ezeket a számokat, de valahogy mióta tudok a másik nőről, szomorúbb, vágyódóbb lenne a zene. Ha lefordítom őket mind kb. egy elvesztett szerelemről szólnak, hogy milyen jó lenne a másik karjában, meg a csókja...ilyenek
2021. máj. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!