Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi olyanoktól akik /akik ismerősi körében van olyan aki úgy van/voltkapcsolatban,hogy nem volt szerelmes a Nőbe,de mégis hosszútávon vele tudott maradni? Őszintén kíváncsi vagyok tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
Jelenleg kb 2-3éve vagyunk együtt barátság extrákkalnak indult,mert nem sokkal előtte lépett ki egy több éves nagy szerelemből,azt érzem,hogy bár volt sok konfliktus de kapcsolatunk egyre jobb,viszont nem beszél érzéseiről ha faggatom annyit mondd,hogy nem szerelmes,de imád szeret . Jól elvagyunk egymás társaságában,a kemiaval sincs baj,viszont engem kicsit zavar hogy érzéseiről nem beszél,ha igen akkor ilyen választ kapok,és olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi akik voltak hasonló helyzetben vagy esetleg ismerősük .

2021. ápr. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen párokat, de a nő habár túlélte a férfit minden esetben nagyon boldogtalan életet élt.
2021. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Ti amúgy hogy képzeltek el egy életre szóló kapcsolatot? Hogy majd 20, 40 év után is úgy szerelmes mindenki, mint a legelején? A nagyszüleim 62 éve házasok, szerintetek köztük is olyan lángoló szerelem dúl, mint az elején? Gyereket pl ne vállaljon senki, aki hisz a nagy szerelemben, mert a gyerek kb egy 20 éves projekt és ha a felénél vagy a negyedénél ott hagyod a másikat, mert "már nem vagy szerelmes", akkor nem csak a pároddal szúrsz ki, hanem a gyerekkel is.
2021. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen érzéseiről beszéljen? Jó vagy neki fixnek dugni, amíg nem jön egy olyan, akibe bele is szeret. Pótléknak jó voltál a kapcsolata után és megszokta. Ez a nagy büdös helyzet.

Milyen idősek vagytok? Vesztegeted az időd, csak mondom.

2021. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenben vagyok. Ő se szerelmes csak azt hiszi, mert nem tudja mi az igazi szerelem.


Mire vagy kíváncsi?

2021. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!