Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolatra vágyik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatra vágyik egy férfi? Tehát mennyi mozgási teret szeretne?

Figyelt kérdés
Zavarja nagyon a kötöttség kivátel nélkül az összes férfit? Tehát hogy vielik ha egy barátnő rájuk parancsol, hogy ne menjenek a haverjaikkal bulini,inni,szorakozni?Hányan csináltátok már azt hogy kinyomtátok a telefont mikor a barátnőtök már sokadik uszolására, sem akartatok indulni hazafele?és még emiatt össze is veszettek?
2010. aug. 23. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha a párom engedné, hogy más nőkkel is dugjak. Sajnos ilyen nőből kevés van. :(
2010. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj de kiábrándító vagy :((
2010. aug. 23. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Igenis kell egy kis szabadság . Abba csak nem halnátok bele , ha 1-2-3 hetente elengednétek haverokkal , sörözni , bulizni , dumálni egyet ...

És én speciel el is várom ezt egy csajtól , akár tetszik neki akár nem .

24/F

2010. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyi idős vagy,de erre én csak annyit tudok irni hogy jó pár év,és jó pár pasi kell ahhoz hogy megtapasztald azt amit itt kérdeztél.Erre nem lehet konkrét választ adni,mert minden pasi más.Minden ember más.Senkit nem lehet bedobozolni,és kategorizálni :) gyűjtsd a tapasztalatot.Ami szerintem e mögött a kérdés mögött van,az az hogy neked most van egy pasid,és nem tudod hogyan kezeld a kapcsolatotokat.Erre sajnos nincs könyv,meg használati utasitás.Neked kell kitapasztalni.szép napot :)
2010. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beatrix17 ***** válasza:
Kell nekik szabadság,különben megfulladnak!Bizalom nélkül semmi értelme!Menjen bulizni,inni,pókerezni!Nem szabad rátelepedni a másikra!!Neked sem esne jól!
2010. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi mindent megbeszélünk a férjemmel. Ő is tudja, hogy hova szeretnék menni és én is tudom róla. Ha egy mód van rá, akkor elengedjük egymást, de van olyan helyzet, ami kivétel. Pl. ha valami tennivaló van, amihez ketten kellünk, és nem lehet elhalasztani, akkor elvárjuk a másiktól, hogy lemondja a bulit, biliárdot, stb. De az is igaz, hogy bízunk egymásban. És ez kb. havonta 1x fordul elő. Amúgy együtt megyünk szórakozni, és ezzel nincs semmi gond.
2010. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!