Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg elzárkózó pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg elzárkózó pasival mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Van olyan nő, akinek a párja nem mutatja ki az érzelmeit, utál kézen fogva sétálni, csókolózni az utcán, meg egyáltalán nem egy érzelmes típus? Mit lehet ezzel kezdeni, ha én nőként meg pont az ellentét vagyok? Érzelmes, bújós, érintést igénylő ember vagyok. Hogy tud működni egy ilyen kapcsolat?
2021. máj. 10. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menyi ideje ismeritek egymást ?

Szex volt már?

2021. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, 2 hónapja. Szex isteni vele.
2021. máj. 10. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kéne leállni az utcán csókolózni? Ezt sose értettem...
2021. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, de most nem arról van szó smároljunk-e az utcán vagy sem (amúgy velem sem sűrűn fordul elő...)
2021. máj. 10. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

2. Nagyon az elején vagytok még ilyenkor még kőnyű újra rajzolni a határaitokat.

A kővi szex után mikor együtt fekszetek mondj neki egy pár szép bokot had hízon a mája.

Aztán mond meg neki hogy te komolyan tervezel vele és azt szeretnéd hogy ő felvállaljon téged mások előtt is.

Gyors változásra ne számíts.

De ha ezt egy két hónapig ismételgeted akkor valszeg meg fog nyilni neked vagy otthagy de az nem baj sztem.

2021. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Szerintem az ilyentől távol kell maradni.

Érzelmileg elérhetetlen emberrel kész öngyilok kezdeni szerintem.

2021. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem érzelmileg zárkózott a férfi, csak nem akar téged felvállalni! Csak dugtok a részéről!
2021. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

6. Azért 2 hónap alatt nehéz megállapítani hogy később milyen lessz.

Még igazán meg sem nyílt neki a pasi, meg gondolom eléggé fiatalkák.

Főleg ha tetszik neki vele a szex.

2021. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Sosem értettem férfiként, hogy a nőknek minek ez a látványos ölelkezés, csókolózás, meg hasonlók az utcán, vagy társaságban. Kettesben meg köszönjem meg, hogy hajlandó bekapni. Különösen nevetséges, amikor egy 160-as törpe lány, meg a 180+-os palija sétálnak, a lány meg mint egy kis majom az anyjára, úgy kapaszkodik rá. [link]
2021. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresni egy olyat, aki ezeket megadja neked.
2021. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!