Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem meg a komolyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a komolytalan de féltékeny barátommal, hogy erzelmileg nyitott kapcsolatot szeretnék mivel ő úgysem szeret de kilépni nem akarok?vagy más ötlet?

Figyelt kérdés

Vagy milyen más megoldás van erre?


Szoval van a kapcsolatom. Minden szuper lenne de nem erzem azt, hogy szeretne. Érzelmileg egyszerűen ő egy hideg fal(lehet csak velem, lehet mással is az lenne, nem tudom)hiába mondja hogy szeret.

Vagy ha neki ez a szeretetnyelve szimplan, teljesen mind1, az okozat az az, hogy állandoan szeretethiányos vagyok mellette.


De nem birok szakitani mert szeretem.


Viszont nagyon féltékeny tipus ami amugy nem is zavar.

De szeretném elkezdeni az életem nelkule épitgetni, ismerkedni, nem megcsalni.


Arra gondoltam megbeszélem vele hogy lazitsunk a kapcsolaton ismerkedjen ha akar és en is, es ha mar osszejon neki egy nő, akkor mehet elengedem.


Csak mikor visszakerdezett hogy nyitott kapcsolatot akarok(amibe 100 hogy nem menne bele)nem mertem neki a fentebbit kifejteni.



#birtokló kapcsolat
2021. ápr. 24. 07:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Sőt. Lehet az érzelmi nyitott kapcsolatba se menne bele!

Viszont egy rabnak érzem magam mert köt hozzá az, hogy szeretem.

2021. ápr. 24. 07:35
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom szeretni. Külsős segítség kell. Egyedul nem megy kilépni.
2021. ápr. 24. 07:36
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Így: elhagylak
2021. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A barátaidtól kérj segítséget a szakításhoz, mert az az egyetlen út, ez is amit most akarsz, csak annyi, hogy rögtön egy kapcsolatból, egy másikba akarnál belelépni,és csak akkor hagyod el, amikor már tuti van másik. Ez nagyon nem egészséges, tudnod kell kicsit egyedül is lenned, meg szakítanod kell, ha nem jó a kapcsolat, akkor is, ha egyedül leszel úgy. Szóval barátnőket tessék megkérni, hogy segítsenek majd.
2021. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd meg miért nincs szükséged rá és mond ki hangosan!
2021. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3# nem tudom elhagyni. Ezért a kérdés!!


A barátok ide kevés lesz.

Ma is találkozom velük csak azert hogy ne a párom miatt sírjak.

Szakítas esetén ez nagyon nem lesz nekem elég

2021. ápr. 24. 07:54
 7/16 A kérdező kommentje:

5.már beszéltünk hasonlorol. Volt egy srác nekem a neten aki érzelmi töltetet adott a párom mellett.

(Nem volt személyes kapcsolatom a sráccal de online nagyon kellett)

Párom gyűlölte ezt. Mondtam is neki hogy Tőled ugy sem kapom meg amit a sráctol es ez csak online csevegés semmi több. Megoldotta a párom annyival hogy kitörölte a srácot es kész. Azota sem kapok szeretetet.

2021. ápr. 24. 07:57
 8/16 A kérdező kommentje:

Plusz leszerveztem kulfoldre is pár hétvégét. Várnak ott is barátok.

Ha akarnek agyon drogozhatnám is magam bulibol vagy leihatnám vagy akár jo dolgok kulfoldon mindig jártunk tavakra stb. Várnak nagyon szeretettel a kulfoldi spanok is.


Nem az a baj hogy nem tudnám magam lekotni.

Hanem hogy nem birok kiszállni. Nem tudom hogy turbozzam fel a kapcsolatunkat. Nem tudok semmit.

2021. ápr. 24. 08:00
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ebből szalítás lesz.

De azért próbáld meg. Sok sikert. Jó ötlet amúgy, én poliamór vagyok.

2021. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom megprobálni elvetettem az ötletet.

Semmilyen erzelmi "megcsalasba"sem menne bele.


Más ötlet kellene.


Vagy vállalom magam előtt azt hogy gerinctelen leszek..

2021. ápr. 24. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!