Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt tudnátok élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok élni egy olyan emberrel aki az aszexualitás tüneteit mutatja, illetve a szex sem a legjobb vele?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk más területeken nincsen komolyabb probléma, el tudnátok fogadni így valakit párotokként vagy annyira zavaró volna hogy szakítással végződne?


(azért ide raktam ki a kérdést mert a Szexualitás kategória tele van agyhalottakkal és érzelmileg inteligens emberek válaszaira várok)



2021. máj. 10. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, együtt élnék vele
Nem, biztos hogy szakítanék
Attól függ mennyire stabil a kapcsolat más területein, eltudnám képzelni az együtt élést
Valami más(írd le!)
37 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem fontos a szex, szóval nem lenne sok értelme erőltetni, csak sírás lenne a vége. Hamar véget vetnék a dolognak, így egyik fél se sérül túlzottan.
2021. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Ezt mindenki mérlegelje, mi a fontosabb neki.

Én pl. nem tudom elképzelni úgy az életem, hogy soha többé pl. ne legyen jó szexuális élményem, pláne a párommal, így nekem ez nem elég jó opció.

Akinek kevésbé lényeges ez a dolog, annak lehetséges, hogy megfelelő.

2021. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Van direkt axexuálisoknak csoport a Facebookon ott ismerkedj.
2021. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#3


A páromról volna szó

2021. máj. 10. 11:17
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünk számára se lenne jó így hosszú távon, úgyhogy szakítanék.
2021. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
4 Mióta vagytok együtt?
2021. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
4# És te nő vagy férfi vagy.
2021. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
2,5 éve és én vagyok a Férfi
2021. máj. 10. 11:29
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos, hogy nem élnék ilyen emberrel. Vagy akkor szabad legyen a legcsalás.
2021. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég ideje, hogy legyen viszonyítási alapod. A kapcsolat 1. évében hogy volt? Akkor nem állt fenn ez a dolog?
2021. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!