Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan no akinek sose volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan no akinek sose volt meg párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Es ennek ellenere ismerkedne?

Not irtam es nem tinit.

Es ha van ilyen no le irna,h miert nem volt meg párkapcsolata.

En ismerek egy 50 koruli not.Sose volt senkije.De o úgy latom nem is akart.



2020. jún. 21. 07:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es azt is irjatok le,h ha probalkoztatok es nem sikerult,hogy hogy meg mertek ismerkedni ?
2020. jún. 21. 07:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Suliban volt ilyen osztálytarsam illetve az egyik szomszédom.

Nem sok okot tudnék mondani, mert a fejükbe nem látok.

Az egyik ilyen ismerős pl mentálisan megroggyant, de előtte is voltak bajok a fejében.

2020. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyósom. Egy db egyéjszakás kalandja volt 40 évesen, egy házas pasival, ebből lett a férjem. Se előtte, se utána senki, most 80 éves. Amikor megismertem 18 évvel ezelőtt, egy kiállhatatlan kavarógép volt, nem tudom, hogy fiatalon is ilyen volt-e vagy a magány tette ilyenné.
2020. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Én ilyen vagyok. Hogy mi az oka? Hülye voltam, és elhittem, hogy házinyúlra nem lövünk. És mivel az utcán nem szólitott le senki, a munkahely, tanfolyam, iskola, szomszédok meg kilőve a házinyúl effekt miatt, egyedül maradtam.
2020. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!