Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párom viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom viselkedése ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem érezni egy hete, hogy 90 felett rángatni kezd az autóm. Megkértem a páromat, hogy ő is próbálja ki, hogy ugyanezt tapasztalja-e. Szerinte semmi baja, beképzeltem csak. Engem azonban továbbra is idegesített, így elvittem ma délelőtt szervizbe, ahol megállapították, hogy gyertyát kell benne cserélni, illetve egy szelepet is ki kell benne cserélni, valamint egy alkatrészt kell hozzá rendelni. A lényeg, hogy összesen durván 100 ezer Ft-ba fog kerülni, az alkatrész csak pár nap múlva jön meg, addig nem tanácsolják, hogy használjam, ezért megkértem a páromat, hogy vigyen el addig a munkahelyemre az ő autójával, ami elég nagy kerülő neki, valamint azt, hogy ebben a hónapban kivételesen ő fizesse ki a rezsit és albérletet (felesben fizetjük alapesetben), majd apránként megadom neki, törlesztem, ám erről hallani sem akar, azt mondja, hogy oldjam meg én.

2021. máj. 10. 16:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy ennek volt előzménye és már unja, hogy gyakran neki kell fizetnie ezt-azt? Csak kérdezem.
2021. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Busszal/vonattal nem tudsz elmenni dolgozni?
2021. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Minden közös kiadást felesben fizetünk, az autó az enyém, azzal kapcsolatos kiadásokat én fizetem. Soha nem szoktam tőle pénzt kérni, ez most egy váratlan nagy kiadás.
2021. máj. 10. 16:22
 4/48 A kérdező kommentje:
Be tudnék, csak nem akarok, mert még nem kaptam meg a vakcinát, várok a nekem megfelelő típusúra.
2021. máj. 10. 16:23
 5/48 anonim ***** válasza:
46%
Normális, ha nem vagytok közös kasszán, akkor az autód fenntartása a te dolgod, akkor is, ha nagyobb költséget igénylő javítása van. Ebbe nem köteles hitelezni, kellene lennie megtakarításodnak!
2021. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
12%

Párodnak mi a véleménye a vakcináról? Beadatja magának?

#2 voltam

2021. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Az autómat én fizetném ki, az albérletet+rezsit szeretném, hogy kizárólag ebben a hónapban fizesse ő, amit havi részletekben törlesztenék neki.
2021. máj. 10. 16:26
 8/48 A kérdező kommentje:
Ő már beadott egy olyan típusút, amit én nem szerettem volna, de ebben nincs vita köztünk, megértette az ellenérveimet, ne vigyük el ilyen irányba a kérdést.
2021. máj. 10. 16:28
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt elárulod milyen szelepet kell benne cserélni? Mert a "szelep" a hengerfejben van. Tehát hengerfej le, gépmunka, hengerfej új tömítéssel vissza. Ez biztos nem konkrétan lehúzás? 😅 A 4 gyertya még érthető. De konkrétan egy szelep???
2021. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%

Igazi úriember.


Ja, bocs, ezt nem ide akartam írni.

2021. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!