Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szünet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szünet egy párkapcsolatban biztosan a szakítást jelentheti ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátommal nagyon csúnyán összevesztünk egy hete (én hibámból adódóan, ne megcsalásra gondoljatok, aki szeretné elmesélem neki privátban) és szünetet kért. Azóta egy szót sem beszéltünk. Arra hivatkozott, hogy nyugalom kell érettségiig. Szerdán írja az utolsót. Rettegek hogy elveszítem, 6 hónapja vagyunk együtt. Nem jellemző a veszekedés a kapcsolatunkban, eddig mindent aznap megoldottunk. Nem szeretnék ráírni, meg szeretném adni neki a teljes nyugalmat mert nagyon stresszel. Az, hogy nem érdeklődik utánam és nem szerette volna megbeszélni eddig a dolgokat nagy bajt jelenthet? Nem tudom mit kéne csinálnom, nem szeretném felzaklatni amíg le nem jár ez az időszak. Mit csinálnátok a helyemben? (Lehet rossz kategóriába írtam ki, neharagudjatok, de úgy érzem itt értelmesebb válaszokat kapok, mint a tini kategóriánál)

2021. máj. 10. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy szünet. Hadd ne fejtsem ki, hogy ezzel a "módszerrel" mik a problémák és visszásságok.
2021. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
A szunetben mindenki csal mindenkit.
2021. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abban teljesen biztos vagyok, hogy nincs más lány a képben. Ebben az élethelyzetben ideje sem lenne rá. Viszont azt mondjátok már ne is reménykedjek?
2021. máj. 10. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szünet az, amikor az illető gyáva a szemedbe mondani, hogy vége és abban reménykedik, hogy magadtól otthagyod a szünet végére.
2021. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj hogy ennyit érek neki. Próbáltam mindent megadni, a maximumot hoztam ki magamból. Most volt az első nagyobb kiborulásom. Nem szeretek bizonytalanságban él. Mit tehetnék? A helyemben ráírnátok vagy hagynátok a fenébe? Ő az első komolyabb kapcsolatom, fogalmam sincs mi a teendő...
2021. máj. 10. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám. Ha írsz neki annak ellenére, hogy szünetet kért, csak még jobban felidegesíted és onnan már lehet tényleg nem lesz visszaút. Ezt a pár napot már bírd ki, ha utána sem keres akkor ráírhatsz, ha másért nem akkor azért, hogy lezárd az egészet.
2021. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem 100%, hogy vége lesz, bár attól is függ, mi volt a veszekedés oka. Másfél évvel ezelőtt én is összevesztem a párommal (miatta), így kértem tőle időt, pár napot. Nem mondom, hogy nem jutott eszembe a szakítás lehetősége, de végülis nem történt meg, azóta is együtt vagyunk és próbáljuk együtt helyrehozni.
2021. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van valakije
2021. jún. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!