Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati szünet a 7....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szünet a 7. évben. Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 héttel ezelőtt leültettem a párom, mert úgy éreztem, valami nincs rendben a kapcsolatunkkal. Kb fél éve érzem ezt, nem egyszer próbáltam vele megbeszélni, de mindig azt mondta, minden oké. De a legutóbbi beszélgetésnél azt mondta, egy ideje nem érzi, hogy egy hullámhosszon lennénk, nincs tisztában az érzéseivel és időt szeretne kérni. Megbeszéltük, hogy egy hétig hazamegy anyukájához, én pedig maradok a lakásban. Azon a héten 3x végülis velem aludt, a maradék időben anyukájánál. Eljött az 1 hét múlva, azt mondta, sokat volt otthon velem, beszéltünk is, nem tudott úgy gondolkozni. Hozzátartozik a történethez, hogy a lakásunk a családi cégük tetején van. Így megkért, menjek el egy kis időre, hogy tisztábban láthasson, ne is beszéljünk. Neki ott a munkahelye és nem jó, hogy látja, ott vagyok, tudja, bármikor fel tud jönni hozzám, át akarja értékelni magában a dolgokat. Így is lett, két bőrönddel eljöttem, azt mondta, kb. 10 nap múlva beszéljünk, de majd úgy is meglátjuk. Ez alatt az idő alatt párszor beszéltünk, de semmi extra, plusz ő elment vitorlázni a barátaival, ez egy hónap óta lebeszélt program volt, tehát nem most találta ki. Ezalatt az idő alatt elég sok hibámra rájöttem én is, sajnos sokszor mindenért őt hibáztattam és magamba nem néztem, úgy érzem, nem becsültem meg eléggé. Tegnap hazamentem hozzá, mert kevés ruha van nálam, beszéltünk két órát. Azt mondta, sajnos sokszor érezte mostanában azt, hogy nincs társa és magányos mellettem. Én beláttam minden egyes hibámat, felnyílt a szemem és kész vagyok változtatni, de azt mondta, nem akarja azt, hogy 2 hét múlva megint minden rossz legyen és nem tudja, mit akar, megint időt akar. Ez már a harmadik hét, teljesen kivagyok idegileg, nem tudok kivenni albérletet, mert nem tudom, meddig tart ez az egész, illetve azzal azt sugallnám, hogy lemondtam rólunk. Mondtam neki, ha még hetekig húzzuk ezt, nem lesz jobb, sőt, még nagyobb lesz a szakadék köztünk, miért nem teszünk egy hónap próbát, adjunk egy esélyt magunknak. Abban maradtunk, átgondolja. Nem tudom, mit tegyek, neki is vannak hibái, nekem is, én belátom őket és szeretném őt visszakapni... Hogy mutassam meg neki, hogy szeretem és meg tudom becsülni?

Én 28 éves vagyok, ő 31/F.



2020. júl. 31. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor mondtam már viszlát-viszlát.
2020. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, a labda most már nála pattog , ezt muszáj lesz megvárnod.

Ha te őszintén elmondtad , amit kapcsolatról és önmagadról gondolsz, hajlandó vagy változtatni, azzal megtettél mindent... magánvéleményem az az, hogy a hosszabb szünettartás után sem szoktak jobban elsülni a dolgok... Nálam az inkább a problémák szőnyeg alá söprése.

2020. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből már nem lesz semmi. A pasid elég nyúl, hogy nem meri kimondani azt, ami nyilvánvaló: vége, kihűlt, kész, agyő.
2020. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose tartom jó jelnek a szünetesdit és most sem. Esetleg más személy nem lehet a dologban???
2020. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi más csak időhúzás.


Ezzel a másikat sakkban tartja és az csak vár és vár és reménykedik mert a másik mulya és nem képes őszinte lenni.


Persze néha visszamegy aki szünetet akart, mert nem talált még snekit és egy ideig jó lenne a szex...aztán megint lelép.


De ezzel is csak az idejét fecsérli a másiknak.

2020. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tipikus példája annak, hogy a végén dobbant, csak előbb jó sokáig húzza.
2020. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez esélyes, hogy nem helyrehozható már. Egyelőre vár ki és most nem is beszéljetek semennyit.
2020. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek vége. Keress albérletet.
2020. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van fejlemény?
2020. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtuk megmenteni a kapcsolatunkat. Szakítottunk.
2021. jún. 10. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!