Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok külföldre menni pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok külföldre menni pár napra és hasonlokat intézni, mert féltékeny a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy korlátozna.

Valahol jogos amiket kér.


A helyzet az, hogy nekem mint nőnek leginkább férfiakkal van kapcsolatom mivel ők sokkallta segítőkészségesebbek, nagyon jopofa haverok is, sokkal lazábbak, bármikor felveszik a telot visszahivnak stb


A párom ezektől meg totál ki van bukva, nem bizik bennem, stb pedig mindent elmondok neki, beavatom, össze is ismertetném a srácokkal stb.


De pl olyanok is vannak, hogy pl egy egy filmbe illő csodalatos szerelmes nap utan en uszom a boldogságban de benne meg csak az maradt meg hogy engem ejszaka is hivnak a pasik!

Szoval amig én BOLDOG vagyok, ő nagyon nem az. Nem jelent neki semmit az egesz KÜLÖNLEGES nap velem, csak az az egyetlen hívás!


Nem első eset, hogy en úszom az örömben Vele, ellenben ő vitázik es görcsöl es lehoz a boldogságrol. Hogy ő viszont nem boldog velem. Csak en egyedul vagyok az. Nem akarom őt elveszíteni.


A lényeg.

Inteznem kene pár dolgot kulfoldon(anno kint dolgoztam rendbe kene tennem a papirjaim stb),amiben megint ugye miert ne..egy kulfoldi ffi ismerősöm segitene.

Abbol megint csak a baj lenne a párommal.

Egyre jobban erzem magam korlatozva, de nagyon szerelmes vagyok.


Azt várná, hogy szinte minden (szerinte kétes)ffi kapcsolatomat zárjam le(mert szerinte mindegyik meg akar d.gni azert segit es bratyiznak velem). Es csak rá támaszkodjam. Ha beszelgetni akarok, csak vele. Stb.


Csak epp nekem joforman akkor barátaim sem lennének...oke van par csaj, de ők nem az igazi.


2021. máj. 11. 08:45
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
33%

Amúgy a párod nem mond hazugságot, bizony-bizony, tetszik vagy nem, a legtöbb férfi azért előzékeny, segítőkész vagy kedves egy nővel, mert meg akarja dugni.

A lányokkal neked mi bajod van? Oka van annak, hogy a lányok társaságát nem bírod, a fiúkét meg igen. A pasik validációja miért fontosabb neked?

2021. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Engem is kiakasztana, ha éjjel hívogatnák a feleségemet. Még akkor is, ha nők hívogatnák.

Micsoda emeletes bunkók ezek! Baráti kapcsolatok esetén is este 8-9, max. 10 óra után senki ne hívjon! Csak legközelebbi családtag, kizárólag halaszthatatlan esetben (pl. ha apám agyvérzést kapna, és anyám hívna, hogy menjek be a kórházba ma éjjel, ha még élve akarom látni - feltéve, hogy nem lenne járványhelyzet).

2021. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
A te párod épp azon az úton halad, hogy minden férfit elmarjon tőled. Mire kettőt pislogsz nem lesznek konkrétan barátaid, mert mindenkit le kell majd tiltanod, nem válaszolhatsz nekik, stb. A párod korlátozni és uralni akar téged, ez tökéletesen látszik a kirohanásából, amikor valaki este felhívott. Ez ilyenkor az első lépcsőfok, majd szép lassan minden másban le fog uralni. Aztán döntsd el, hogy ez neked megéri-e. De mellékesen azért hozzátenném, hogy mindig az kiabál akinek ég a háza... Az ilyen féltékeny emberek azok általában akik megcsalják a párjukat.
2021. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Igaza van a párodnak, te hogy fogadnád, ha csak lány barátai lennének és éjszaka hívogatnák? :D
2021. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A valóban barátaidnak mutasd be és csináljatok közösen is programokat. Így talán elfogadja. De a barátaidat meg állítsd le, hogy éjszaka ne hívogassanak, nekem se tetszene ha a pasimat random nők zaklatnák ilyen hülye időpontokban. A sok férfi ismerőst meg építsd le, mert a nagyrésze úgyis csak meg akar dugni. Viszont itt a külföldi dolognál pont kapóra jön a segítség, azt vedd igénybe.
2021. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azert ejszaka hivott mert mondtam neki hogy nappal altalaban nem erek ra. Ejszaka tudok videochatelgetni meg minden egyeb.

Nappal millio dolgom van. Meg életem is..

Ezt is mondtam a páromnak. De az lett belole hogy ejszakara kapcsoljam ki nemes egyszeruen es akkor nincs egy szál gond sem.

Igy max akkor beszelek ejszaka ha epp nem a párommal vagyok.


3.őt megbizhatonak tartom. Errol mar beszéltem vele hogy valojaban azert nem bízol bennem, mert magadban nem bízol?? Ezt már kiveséztük mi is.

2021. máj. 11. 09:48
 7/14 A kérdező kommentje:

4.# kb a 2.sorban irtam a kérdésem alatt hogy valahol jogos is.


Szoval az a megoldás hogy en zárjak ki mindenkit az eletembol vagy mégis mi??

2021. máj. 11. 09:57
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Te mit csinálsz egy féltékeny ember mellett, eszednél vagy?
2021. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Kérd meg h menjen el veled, így nem lesz féltékenység.
2021. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

Először férfi ismerősök... aztán női haverok.... aztán munkahely és család.. aztán verés... végül gyilkosság.

Te rajtad áll meddig hagyod elmenni.

2021. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!