Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hetek óta csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hetek óta csúnyán beszél velem ami furcsa mert eddig nem volt ilyenre példa. Mit csináljak? 2 és fél éve vagyunk együtt. Amikor próbálom megbeszélni vele a dolgokat azt mondja hogy " nem tudom" " cserélj le a g. be" meg ezekhez hasonlókat.

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek, majd lenyugszik.
2015. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nekem azt mondaná, hogy cseréljem le, én meg is tenném

alpári stílusú pasi nem kell 24L

2015. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már nem érdekled túlzottan sajnos. Lapátra vele, lehet észhez tér majd.
2015. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mik vannak. :D
2015. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet van valaki masa es nem meri kozolni veled,igy akar veget veti a kapcsolatotoknak .
2015. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes valami miatt az élete újfent? Rossz hírt kapott és nem akarja megosztani veled?

Ez a cserélj le dolog önértékelési inogást sejtet bennem. Valami megütötte a lelkét, bekapcsolta a csökkentértékűség gombot és dacol ez ellen. Rajtad vezeti le a mérgét. Megesik. Az én párom is állandóan rajtam éli ki a frusztrációit, olykor igazán tiszteleten módon, mire én csak nagyokat hallgatok és türelmesen tolerálom a kitöréseit, hiszen tudom, hogy nem kifejezetten rám irányul, csak én vagyok az, akin épp formát önthet a haragja. Aki ezért kidobja a másikat az megérdemli, hogy ugyanekkora erőfeszítést tegyenek érte majd az életben.

25/F

2015. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsonak igaza van
2015. jan. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!