Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ilyen barátnővel ?

Figyelt kérdés

Úgy kezdett el viselkedni hogy ha beszélgetünk is, nála szebb és okosabb nincs. Nem lehet neki mondani semmit mert rögtön felkapja az iszapot és elő jön ez az énje hogy az " biztos hogy nem úgy van,mert..." még akkor is bele köt a dolgokba ha igazán nem tudja kiről/ miről van szó.

Ez kB 2 éve van amióta hivatalban dolgozik, hogy nem lehet neki semmit mondani, vagy normálisan beszélgetni, úgy hogy te is elmondod amit akarsz én is, nyugodtan és folytatódik a beszélgetés.


2021. máj. 11. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Később rosszabb lesz.
2021. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve ilyen, akkor nem fog visszaváltozni. Lapát.
2021. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

úgy kell elképzelni hogy szinte felháborodott hangnemben reagál. Pl


Most a téma mindegy is: de egyik ismerősöm kapott mondjuk x oltast a covid ellen és elmeselte hogy érzi magát tőle, nekem mesélte én voltam ott én tudom mit mondott.

Meséltem barátnőmnek erre nehogy már mert az ő kolléganője is azt az oltast kapta és neki semmibaja, biztos hogy nem az oltás miatt van.

Tehát mindezt úgy h nem is ismeri kiről van szó, meg ott se volt ..

2021. máj. 11. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint exem. Ő sem bírta elviselni, ha nem neki volt igaza.

Én elkövettem azt a hibát, hogy sok esélyt adtam neki, hátha lenyugszik, "rendbe jön" az élete, és nem lesz szüksége okoskodásra. Egy fenét, amikor lett egy picit is megbecsültebb munkahelye, még inkább rákapcsolt erre a viselkedésre - érdekes közös vonás a te barátnőddel, nem?


Az elsőnek amúgy igaza van: egyre rosszabb, elviselhetetlenebb lesz. Mindenkit hülyének néz maga körül, és ennek sajnos hangot is ad.

2021. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azzal semmi bajom nem lenne, hogy elmondja hogy ő mástól mit hallott vagy mit tapasztalt például a példám kapcsán, de ne ezzel a hangsúllyal.
2021. máj. 11. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen rokonom, ez tényleg nem változik.
2021. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úristen. Ez max. rosszabb lesz. Az ilyen emberek megrögzötten ragaszkodnak a hülyeségeikhez.
2021. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kőtelező párkapcsolatban lenni.
2021. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz. Nekem mar ennyi is elviselhetetlen.
2021. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!