Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja azt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja azt a barátom ha pl beülünk enni valahova minden, a helyre érkező nővel összenéz szemtol szembe?

Figyelt kérdés

Minden, azaz ha ronda ha szép ha dagadt ha vékony, eleg annyi hogy nem egy nyanya hanem szimpla nő/csaj.


Nem megnezi őket hanem kizarolag szemkontaktot vesz fel veluk.


Korabban már beszeltunk ilyesmirol, persze olyanokat mond hogy van szeme nem akar terrorban lenni mellettem hogy lesüti mellettem, plusz tagadja is pofatlanul hogy nőket nézne.

Azaz en vagyok aki tulpörgi a témát stb.


Azaz lehetetlen vele megbeszélni.


Legutobb én már egyszeruen felpattantam a kajámmal es kimentem, (üljön akkor ott egyedul lesegesse akkor a népet), de kijött velem.


Mit csináljak már ha ekkora paraszt de kozben normalis jo kapcsolatunk lenne ezeket leszamitva hogy nem tudok vele megjelenni?



#parasztok kezelése
2021. júl. 5. 09:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
De nem csak akkor ha belulunk enni. Hanem uton utfélen szemkontaktot vesz fel a nőkkel. Nem a segguket lesi vagy akármi. Szemez.
2021. júl. 5. 09:12
 2/19 A kérdező kommentje:

Ja es most ott tartok hogy rengetegszer inkabb egyedul vagyok egyedul mászkálok egyedul shoppingolok egy telefont sem eresztek meg neki h ráérek.


Es igy meg, mint most is ugy erzem magam mint egy egydulállo. Hianyzik egy partner tars barát akivel elvagyok, úgy, hogy van barátom..

2021. júl. 5. 09:14
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
A többi sem jobb...
2021. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Milyen tobbi?

A tobbi annyi csak hogy amugy betegesen féltékeny de azt tudom kezelni legalább.

2021. júl. 5. 09:26
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja es most nagy ráértemben kiprobaltam artatlan e. Ülök egy téren es pofatlanul nezek a nők szemébe akik erre jonnek. Hát velem nem vesznek fel szemkontaktot:DCsak a pasimmal ha velem van! Szoval ez nem artatlanság meg olyanok higy csak szeme van. Ez nem az.
2021. júl. 5. 09:27
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Tehát a nők a hibásak, mert ragaszkodsz egy balfaszhoz?
2021. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

?

Miert lennének. A párom provokalja ki eleve.


De most képeljem fel vagy mit tegyek hogy fogja magát vissza?

2021. júl. 5. 10:10
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Szakíts. Hogy tudsz egy ilyenhez hozzáérni? Semmi önbecsülésed?
2021. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Kuka… tiszteletlen veled szemben.
2021. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Oks koszi.

Ezennel felhatalmazva érzem magam arra, hogy pasizzam.

2021. júl. 5. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!