Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy 17évesen nem volt még b. nőm de még csak csókolozni sem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Mindig az van hogy megismerek egy lányt aki tetszik látom rajta hogy én is bejövök neki de aztán sose volt több csak kézfogás meg ilyesmi nem tudom mi lehet a gond. Tudnátok tanácsokat vagy tippeket adni? Amúgy nem vagyok az a bulizós fajta. Egy 17 éves srác. És légyszi normális válaszokat. Köszi.
2010. aug. 23. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nincs veled semmi gond. én 18 éves vagyok és még nem volt pasim. és első csókom se. majd beleérsz a dologba :)

L/18

2010. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez volt a helyzet, 17 elmultam amikor csokoloztam egy sráccal


23l

2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
nem gáz,én is 18 vagyok és nyáron zsebeltem be az első csókót,van még időd nem kell kapkodni.
2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nem gáz.
2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ne kapkodj, nekem is van ilyen ismerősöm....:)

ez nem rossz

2010. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem para hogy még 17 évesen nem volt lánnyal kapcsolatod!:)

Sok ismerősöm van hasonló helyzetben (többnyire srácok) ha nem is vagy az a bulizólk fajta legyél picit rámenőbb...(de ne vidd tulzásba, és ne parázz az 1. csók elött vagy majd az 1. szex elött) :)

2010. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj, de ha téged zavar, hogy még nem csókolóztál soha, akkor legközelebb nem azt mondom, hogy az első randin, de lépj az ügy érdekében. Hisz ha a lány lehet azt várja, hogy te csókold meg őt.
2010. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem se volt meg baratnom es mar 17 vagyok, es az elso csok is csak par honapja volt
2010. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
még nem olyan gázos, de lassan már ideje lenne, én tuti agyfhaszt kapnék a helyzetedben:D18/f
2010. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 18 és nem volt lány előtte soha az életemben nem is csókoltam senkit előtte. De fordult a kocka mikor felkeltem és elindultam a tetováló fesztiválra. időztem v 3órát ha nem többet és megláttam 1 csajt(19 éves) odajött hozzám dícsérte a tetkóm 1részét. meg a pc-ket. kérdezgetett mindenféléről tudtam h bejövök neki ő is nekem. mondtam neki h kérnék 1msn-t(mivel mobilom nincs) megadta azóta már össze is jöttünk.


Szvsz nem maradtál le semmiről 14-16éves korban úgyse komoly 1ik szerelem se. mind fellángolás. Most én is örülök h van nekem a lány. de nem vagyok önző meg semmi. próbálom átlagosnak megélni. A piercingek és tetoválások hoztak össze minket.

2010. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!