Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letezik olyan aki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan aki nem tud csokolozni? . Mert en meg nem csokoloztam es nagyon felek, hogy lerontom!

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ösztönből jön, szerintem :D
2011. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is fullra be voltam parázva hogy: "jaj mindjárt megcsókolom..el ne rontsam" adtam a szájára egy puszit és utána arra emlékszem hogy eltávolodik a szánk :D

Becsukod a szemed és "onnantól megy magától". :D

2011. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ösztön...
2011. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nos szerintem ezért nem kell aggódnod, mert az jön magától vagyis akkor tudod hogy csináld, persze lehet elsőre nem leszel olyan "ügyes" de szerintem ez nem olyan nagy gond ha vkik szeretik egymást. szóval ne erre görcsölj rá. egyébbként is gyakorlat teszi a mestert. mindenkinek el kell kezdeni vhol.
2011. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan volt, féltem h elcseszem, ezèrt nem mertem megcsókolni. Aztán egy romantikus este vége felé már nagyon erős vágyat éreztem hogy megvsokoljam, ő is mondta hogy csokoljam meg :D. Aztán nem törődve a félelmemmel h mien bénán csokolhatok, megcsókoltam. Nem emlékszem semmire csak a végére, amikor is pár hajszál belelógott a számba, ezért szoltam a barátnőmnek h légyszi huzza ki a haját a számbol. :D de nagyon jo volt :)
2011. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és 15/F vagyok
2011. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet elcseszni mégis?


mindenki máshogy csókol, sőt szerintem nincs 2 egyforma csók sem.


Gyakorlás kérdése.

2011. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom
2011. aug. 19. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne félj és ne görcsölj! Emlékszem az első csókom is fenomenális volt, mint a többi. Csak lazulj el és add át magad a másiknak. :)

21f

2011. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!