Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonozhatnám a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonozhatnám a párom kedveskedéseit?

Figyelt kérdés

Nagyon jó velem. Meglepetéseket szervez, mindig vigyáz rám, sokszor átölel, megcsókol, nagyon szeretem!! És azt hiszem ő is engem :)

Az lenne a kérdésem, h én mivel tudnám úgymond "meghálálni" h ennyire törődik velem?

Normális válaszokat kérnék! Az h szopjam le, meg dugjunk egyet kösz nem!! És akinek felmerül a kérdés h miért írom ki ezt a kérdést annyi a válaszom h egyszerűen egyetlen ötletem sincs, ami lenne azt ő már lelövi...

Előre is köszönöm a normális válaszokat


2010. aug. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég az, ha teljesen szívből szereted! Menjetek szórakozni együtt, sok közös program, ölelgetés, csókolgatás sztem mindent megold.
2010. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

ööö...sz0pd le


bocs


Viccet félretéve szervezz neki te is programokat. Fizess be valami nyaralást/raftingtúrát/stb. Csekkold le ezt az oldalt: [link]

ha viszont nem akarsz ennyire anyagiaskodni, akkor....ööö, sz0pd le :)

2010. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a furulya jó ötlet. Nem értem, mi a gondod vele. Egyszerűen csak csinálj olyan dolgokat, ami neki örömet okoz, éreztesd, hogy fontos neked.
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szervezz te is meglepetés programokat, pl otthon egy meghitt vacsora, különleges kajával, zenével, szalvétájára ráírod neki, hogy szeretlek, stb.

Vagy készíts neki forró fürdőt.

Reggel egy ágyba vitt reggeli.

Sok sok ölelés és puszi. :D Sok sikert! =)

2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?
2010. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én 15vagyok, ő 16. Szeptemberben leszünk 4 hónapja együtt, előtte 2évi ismeretség.

A leszopás azért nem mert nem akarom és kész.

2010. aug. 24. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!