Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonozhatnám a...

Hogyan viszonozhatnám a családomnak, mindazt amit értem tettek?

Figyelt kérdés
Tudom, az lenne a helyes, ha boldognak látnának, jól élnék stb. De én már nem akarok élni, tudom, önző vagyok, de már feladtam, most minden közbejött, a sulit nem bírom, pedig ők azt szeretnék, ha lenne diplomám. Én is, de nem megy...mindenkinek egyszerűbb lenne, ha nem lennék, akkor nem kellene rámkölteni oylan sokat, mint így a suli miatt. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám az öngyilkosságom balesetnek álcázni, mert akkor a családom kapna 2 millió forintot.. tudom, nem sok, de jobb mint a semmi..
2009. dec. 2. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
-.-"
2009. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Hagyjuk már.
2009. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mirre lenne az jó Te meghalnál,az első kudarc után ami ért téged?Semmi lenne egy gyászoló család,és peregne tovább minden.

Tudod hányszor kell az életbe felállni 100000 milliószor,ettől leszünk okosabbak,erősebek mert végig csináljuk az életünket!Ha komolyan gondolod akkor feljsd ezt el!

2009. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocs, nem irtam végig, nem csak most ér kudarc, hanem mindig... mindenki megaláz, lenéz, mikor próbálok midnenkinek segíteni... szeretem a családom, bár ők is keresztül néznek rajtam... ha már nem lehetek oylan, amilyennek ők "megálmodtak", akkor legalább valami hasznuk legyen belőlem...
2009. dec. 2. 21:54
 5/19 anonim ***** válasza:
érdekes mert én is ugyanígy éreztem korábban. de a két millával kitörölhetik a seggüket. és még jobban kitolsz velük...
2009. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet neked 2 millió ft semmi, de nekünk sok.. minusz egy gyerek, azért sokat lendítene az anyagi helyzetükön.
2009. dec. 2. 22:01
 7/19 anonim ***** válasza:
ez igaz. ettől függetlenül én a gyerekemet választanám. és szerintem ők is. ha pénzt akarsz nekik adni akkor inkább dolgozzál. persze az nehezebb.
2009. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én szüleim és szerintem mindegyik azt szeretné, ha diplomás lenne a gyereke. Sok pénzt tettek a tesóm oktatásába a szüleim, de még mindig nem lett diplomás és nem is lesz. Ahogy én sem, bár én már magam kerestem rá a pénzt. Nem lehet mindenkiből diplomás. Ez így jó. Miért másoknak akarsz megfelelni?
2009. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Dolgozni még nem tudok, semmiféle végzettség nélkül... suli mellett meg plána nem, mikor igy is alig megy, miközben szinte mindig tanulok... a pénz meg némileg kárpótolná őket, és nem is magukat hibáztatnák, hogy öngyilkos lettem, mert azt hinnék, hogy egy baleset volt...
2009. dec. 2. 22:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaj micsoda önző kis patkány vagy te.. te is tudod,hogy szarnának a két millájukra,ha meghalna a gyerekük.Legalább ne próbáld mártirkodásnak beállitani,ismerd be akkor hogy gyáva vagy a megpróbáltatásokhoz. Szarsz te arra,hogy a szüleid mit éreznének valójában.Csak sajnáltatod magad.
2009. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!