Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ezen kiakadok?

Figyelt kérdés

Felhívtam barátomat, mert akartam kérdezni tőle szakmai dolgot, de előbb gondoltam megkérdem mizu. Mikor felvette háttérzajban csajok dumáltak, kérdem mi a helyzet? Hát ő tónál van a haverjával (igen vele van, az tuti). És mondom ketten? -Igen. És mondom mik ezek a csaj hangok? - Hát azok akikkel itt összefutottunk.. és hogy ő nem tudja.

Ilyenkor kb. sírás elkap, kiakadok, duzzogok. Utálom ezt. Tényleg egy marha vagyok?


2010. aug. 23. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom elég fiatalok vagytok mind a ketten. (már abból gondolom, h ezen kiakadsz, meg h ő lehet h erről hazudik, h hol van és kivel). Ismerkedik... Lehet, h hazudik. Beszéld ezt meg vele
2010. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok.. féltékeny vagyok minden lányra aki csak ránéz :) ilyen a természetünk, nem tehetünk róla. A lényeg az, hogy megbízz a barátodban. Ha tudod, hogy sosem élne a lehetőséggel, feleslegesen aggódsz.
2010. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

19/L és ő 26/F. Több, mint két éves a kapcsolat.

Második: akkor nem vagyok teljesen dilis.. de akkor mit teszel? Mit lehet ez ellen tenni? Mert kiakadok, vele veszekszem, ő meg kiakad, hogy nem bízom benne.. Ördögi kör. :(

2010. aug. 23. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
én nőm is hasonló :S csak nem bőg meg ilyenek,vagyis nem előttem,hanem nekem esik ha kell telefonon keresztül át akar nyúlni megfojtogatni :S de aztán hamar lenyugszik a ribi
2010. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadban kell tisztáznod, hogy meg tudsz-e bízni benne vagy nem, hogy van-e alapja a féltékenykedésnek vagy nincs... Ha nincs, akkor tudatosan próbáld leállítani magad, ne köss belé, nehogy erre rámenjen a kapcsolatotok, nem ez lenne az első amit a lány "túlzott féltékenykedése" ölne meg. Ha pedig úgy érzed, hogy van.. akkor beszélj vele, de máshogy hozd fel a témát, mint eddig. Ne vitatkozásképpen.. de akkor már te is tudod, mit kell csinálni.
2010. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, de próbálom lenyelni és megbeszélni a barátommal, hogy mi nem tetszik.
2010. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 köles ***** válasza:
Normális, hogy kiakadsz -a nők általában ilyen természetűek-, de te ismered őt, hogy milyen és ebből kell levonnod a következtetéseket.(És 26 évesen már nagyjából be kellett, hogy nőjön a feje lágya.) Ha megbízol benne tudod, ha vannak más lányok a társaságában akkor se csábítható el, mert téged szeret. Ha viszont okot adott arra, hogy ne tudj megbízni benne teljes mértékben, akkor jobb, ha átgondolod, kell-e ragaszkodnod ehhez a fiúhoz...
2010. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek önértékelésbeli problémákból fakadnak és talán nem megfelelő a párod. Én is voltam ilyen féltékeny, és hisztiztem és sírtam. És tessék. Most új pár, több önbizalom, ha egy másik lánnyal aludna egy ágyban, akkor sem paráznék. Ez az egészséges. De tényleg, el kell hinned magadról, hogy elég jónő vagy, és okés vagy, és szeret. 2o, lány
2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:51, neked minek barátnő, ha így beszélsz róla??? F.szfej!


Kedves KérdezŐ!

A mi kapcsolatunkat leginkább a féltékenykedés rúgta szét. Próbálj meg kicsit benne bízni, ha szeret, nem csal meg!

2010. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!