Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp szakítás a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp szakítás a megoldás ha én kirándulni vágyó vagyok ő pedig otthon ülő?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején nem ez volt a felállás, minden hétvégén randizni jártunk bejártuk toronyát-boronyát. 5.évbe lépve már nem járunk sehova. Nyilván a Covid miatt el is kényelmesedett. Tavaly nyáron voltunk nyaralni, azóta semmi. Nem bírom rászedni sétákra. Engem ez töltene fel, őt a közös filmezések. Nincsenek barátaim akikkel elmehetek, mert vagy meghalt vagy már anyuka. A szakítás a megoldás? Ő azt mondja ha mondanám,hogy menjünk ide vagy oda mennénk mert amit mondok úgy is van de én nem akarom mondani én azt akarom ,hogy magától is legyen kedve de ő nem szereti ezt a kirándulást. Eleinte bezzeg nem volt baj amíg a szerelem rózsaszín köde elborította. Soha nem ülünk be étterembe,nem járunk moziba,sehova. 25L 31 F.

2021. máj. 17. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Mehetsz egyedül is. Vagy mással.

2021. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én nem szakítanék... az miért nem jó neked, ha miattad megteszi ezeket? Azt akarnád kontrollálni, hogy ő mit szeressen, mit élvezzen? Ez a párkapcsolat alapja, a kompromisszum.
2021. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy te már ezért szakítanál? Ha igen akkor ezaz egész kapcsolat annyit is ér.
2021. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak túratárs oldalok, ott tudsz találni társaságok, barátok kiránduláshoz, ill. szervezett túrákat vezetéssel.

Nem kell ráerőltetni amit nem akar, lehet külön programokat is szervezni.

2021. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A Covid alatt szerintem sokan vagyunk így, akik elkényelmesedtünk, leeresztettünk, lelkileg is, a vírus sokunk életét megváltoztatta. Emiatt ne gondolj szakítára.

Amint lazulnak a korlátozások sztem változni fog

2021. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok pár él úgy, hogy nem vesznek részt egymás hobbijaiban, hiszen nehéz olyat találni aki mindenben a hasonmásunk vagy folyton alkalmazkodik a másikhoz.
2021. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már EZÉRT szakítsál. Ez más kicsit, de nálunk pl. én imádok színházba, operába járni. Férjem kb. felszalad a falra a komolyzenétől. Többször mondta az elején, hogy a kedvemért azért eljön, de én mondtam, hogy "a kedvemért" ne jöjjön.

Ő így itthon lazul, én pedig két munkatársnőmmel járok színházba rendszeresen, mindenki boldog. (De pl. várost nézni szeretünk együtt ketten.)

2021. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tök jó lenne másokkal elmenni,de én már félek barátkozni sajnos a veszteség miatt. Egyedül ciki? Te mit gondolnál arról akit látnál egyedül vagy a kutyájával túrázni? Egyébként az nem is fordult meg a fejemben,hogy külön menni.
2021. máj. 17. 17:30
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én pl. simán elmegyek színházba, moziba egyedül, pedig az még "társasabb" szórakozás, mint kirándulni menni, és soha senki nem nézett rám furán. A kutya nem fog rólad semmit sem gondolni, ha egyedül túrázol. Max. arra figyelj oda, hogy nagyon kieső, sötét helyekre ne menj nőként, mert veszélyes.
2021. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Igaz rengeteg más dolog is vezetett a szakításhoz, de az én exem is nagyon otthonülős volt. Én nagyon vágytam volna felfedezni a világot, de őt jobban feltöltötték az otthoni tevékenységek. Fájdalmas volt rájönni hogy nem egy ilyen emberrel képzelem el az életem évek múlva.

Aztán találtam egy olyan társat aki oda-vissza van a túrázásért, kirándulásért :)

2021. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!