Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok hibája van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok hibája van, mégis szeretem és vele akarok lenni. Lehet hogy van megoldás, vagy ki kell adni az útját mindenképp?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tart mellette immár 2és fél éve. Teljesen különbözőek vagyunk. Sokat köszönhetek neki, sokat tett már értem, néllküle egy elveszett bárány lennék. De képtelen vagyok megbírkózni a sok negatív dologgal. Nem tudom érdekel e valakit mikre gondolok de elmondom. Sértődékeny, nagyon féltékeny, mindig neki kell igaza legyen, szinte soha nem mondta hogy "én vagyok a hibás". A viták végére sose kerül emmiatt pont, hiszen nem látja be hogy hibás, én meg nem fogom mindig magamra vállalni, ha nem is csináltam semmi rosszat. Más az elképzelésünk a szabaidőt tekintve is. Míg ő mindig itthon pihenne, én inkább mennék, élvezném az életet amíg lehet. Pénzügyileg sem állunk jól, míg ő kétkézzel szórná a pénzt baromságokra, én inkább takarékoskodnék. Én sem vagyok egy szent az is tény. Bennem is vannak hibák. Például nem vagyok egy hűséges típus, de ha lenne egy olyan párom akibe igazán szerelmes vagyok, akkor természetes hű lennék hozzá. Szerintetek van remény erre a kapcsolatra? 25N.

2018. márc. 20. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Szóval csalod? És féltékeny? Micsoda bűn...Hagyd ott.
2018. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak így semmi értelme! Teljesen máshogy fogjátok fel a dolgokat, és más terveitek vannak. Lehet húzni a dolgot, de szerintem felesleges. Előbb vagy utóbb úgyis szakítás lesz a vége.


Arról nem beszélve, hogy azt írtad ha lenne egy olyan párod, akibe nagyon szerelmes lennél akkor hűséges lennél. Ha így gondolod, akkor annyira nem szeretheted a párodat, hogy ne hagyd ott.

2018. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, tehát féltékeny, miközben meg is csalod? Nem semmi.

Hagyd el inkább szegényt! Majd talál magának egy normális nőt.

2018. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!