Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp szakítás a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp szakítás a megoldás ha én kirándulni vágyó vagyok ő pedig otthon ülő?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején nem ez volt a felállás, minden hétvégén randizni jártunk bejártuk toronyát-boronyát. 5.évbe lépve már nem járunk sehova. Nyilván a Covid miatt el is kényelmesedett. Tavaly nyáron voltunk nyaralni, azóta semmi. Nem bírom rászedni sétákra. Engem ez töltene fel, őt a közös filmezések. Nincsenek barátaim akikkel elmehetek, mert vagy meghalt vagy már anyuka. A szakítás a megoldás? Ő azt mondja ha mondanám,hogy menjünk ide vagy oda mennénk mert amit mondok úgy is van de én nem akarom mondani én azt akarom ,hogy magától is legyen kedve de ő nem szereti ezt a kirándulást. Eleinte bezzeg nem volt baj amíg a szerelem rózsaszín köde elborította. Soha nem ülünk be étterembe,nem járunk moziba,sehova. 25L 31 F.

2021. máj. 17. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is járok egyedül túrázni, és szoktam találkozni kutyás vagy magányos túrázókkal. De találtam már itt is túratársakat.

F

2021. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Kuka. Enyém is ilyen volt ,otthon ülő sóher f.. sehova se volt képes eljönni,otthon itta inkább a sörét. Hát igya akkor mostmár egyedül. Seggfej
2021. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy Neked azt írják ne szakíts, én meg hasonló kérdésre leírtam, hogy nem fogok szakítani, mégis mindenki erre buzdítana.
2021. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én amíg jártam túrázni, kifejezetten egyedül szerettem. Senkihez nem kell alkalmazkodni, arra mész, amerre akarsz, akkor állsz meg pihenni, amikor akarsz, senki nem karattyol, kiürítheted a fejed és élvezheted a természetet.(Én amúgy pont beszédes vagyok, de ilyenkor legalább én is csöndben voltam😂)Nem hiszem, hogy ezért szakítani kéne. Én pont azokat a párokat nem értem, akik wc-re is együtt mennek, semmi én idejük. Nyilván ez egyik/mindkét fél részéről csomó lemondással jár, mert olyan nincs, hogy mindketten pont csak és kizárólag ugyanazt szeretik ugyanolyan mértékben. De minek? Azért mert van külön hobbitok, miért szeretnétek egymást kevésbé?
2021. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy új ismerőst, direkt túrázáshoz, a párod meg hagyd hadd pihenjen.

Egyébként ilyen alapon te ugyanolyan rossz vagy mint a párod. Ő egész eddig futott utánad árkon bokron át, te meg nem vagy képes az ő kedvére tenni és TVt nézni vele.

Mindkettőtök igénye legalább annyira jogos.

2021. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én simán eljárok egyedül túrázni vagy kirándulni. Semmi nincs benne, a párom dolgozik, hétvégén fáradt.

Én korán kelek, sokszor már fél hétkor talpon vagyok, és mire ő felébred 10-11 körül, már vissza is értem a túrából :)

Persze, megyünk közösen is, mert ő is szeret mászkálni, de ha reggel kedvet érzek, akkor elmegyek egyedül :)

2021. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!