Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik távkapcsolatban élnek? Hogy bírjátok? Ki hogy vészeli át a nem együtt eltöltött időt?

Figyelt kérdés

A Szerelmem 1 hónap múlva külföldre megy fél évre, ráadásul másik kontinensre, haza se jöhet, én meg nem tudok vele menni. Most lesz fél éve, hogy együtt vagyunk, minden nap találkozunk, együtt alszunk - vagy nálunk, vagy náluk. Ő a mindenem, tervezgetjük a közös jövőnket, ezért is megy el, hogy legyen miből tervezni (pedig itthon se keres túl rosszul).

Örülnöm kéne annak, hogy kettőnkért teszi, de sírnom kell, ha belegondolok, hogy annyi ideig nem foghatom meg a kezét és nem puszilhatom meg, mint amennyi ideje egymáséi vagyunk. A munkaidő miatt alig tudunk majd beszélni, és nagyon félek, hogy elhidegülünk egymástól. Minél közelebb van az indulás, annál jobban nem akarom elengedni.

Tudom milyen külföldön élni, én is voltam már, de neki még az sincs, hogy megismerhet egy másik kultúrát, mert alig lesz szabadnapja, örülhet, ha kipiheni magát. Félek, tartok az egésztől, és ő is...

22L


2011. nov. 9. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagy közhely de ha szeretitek egymást kibírjátok.

Mi is hat hónaposan kezdtük el az egyetem miatt a távkapcsolatot. Ez a második hónapja, kicsit úgy érzem elhanyagol mostanság de egész jól bírjuk. Ne aggódj nem olyan nagy világvége ha szeretitek egymást:)

Sok sikert, de nem lesz baj:)

2011. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavkapcsolatban elek,mar lassan 3 eve. Semmi gond az egeszben. Szeretjuk egymast es kibirjuk. Bizunk egymasban. A hiany az persze ,hogy ott van,de tudjuk ,hogy ahogy telik az ido minnel kozelebb vagyunk ahhoz ,hogy egyutt legyynk mindig. Kitartas.
2011. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És találkoztok a párotokkal időközönként? Ez a fő problémám, hogy egyszer se láthatom..


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. nov. 9. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:

elvileg egy kapcsolat alapja a bizalom..


de láttam már néhány hasonló esetet ahol többéves házasság ment tönkre..

visszajött a másik fél külföldről és egyből válóper. vagy vissza se jött.


nem fél éves kapcsolat után..


le lehet hurrogni, de én realista vagyok

2011. nov. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fke ***** válasza:

nekem kiment és félrekúrt az egyik exem.

ja és csak 2 hónap volt.

vagy 3?

ne mis tudom már. nemis ez a lényeg.

ja és szűz volt mikor összejöttünk és 22 éves és elvileg nagyon szerelmes. hát aztán kiderült, hogy annyira mégsem.


szal szerintem felejtős.


21F

2011. nov. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 David82 ***** válasza:
Na, nekem van egy érdekes esetem. Fent voltam társkeresőn, mit láttam? Három lány írt. Ebből kettő orosz, egy pedig francia. Leveleztem velük, az egyik orosz lánnyal összefonódott a kapcsolatunk. Fotókat küldözgettünk egymásnak magunkról. Gyönyörű nő egyébként, 27 éves. (Én 29 vagyok) Szóval annyira megkedvelt, hogy hozzám akart jönni Magyarországra. Rendben lett volna, de se neki, se nekem nem volt annyi pénzem, hogy kifizessük a repülőjegyet. Hát ez szívás. Megnéztem, egy repülőjegy 140 ezer forint oda, ugyanennyi vissza. Mondom neki, ehhez több hónapig kell spórolnom, hogy összeszedjek ennyit. Hát sajnálja. Ennyi, zátonyra futott a kapcsolat. Nem voltam szomorú, mert tudtam, ezt nehezen fogjuk megoldani, de sajnáltam szegényt, mert annyira szeretett volna találkozni velem. Hát ez van.
2013. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lassan két éve tart a kapcsolatunk úgy, hogy kétszer találkoztunk. Az első évben kapcsolatban voltunk mindketten, rá akartam hagyni, de valamiért nem bírtuk elengedni egymást. Talán mert az első pillanatban éreztük, valami összeköt. Az első érintése, mintha ezer éve ismernénk egymást, végtelen nyugalom. Majd egy éve egyedül van, nagyon rosszak a körülményei /rengeteg adósság/ szeretné ha együtt lehetnénk, de emiatt egyelőre nem megy. Gyermekei vannak, nekem is, anyagi csődbe összebútorozni? Így beláttuk nem lehet, mégis keressük az utat, a megoldást. Valamiért vagyunk egymásnak, még mindig. Ha nem is látjuk, de minden nap beszélünk egymással. Persze néha van lelki mélypont, amikor jó lenne hozzábújni, de messze van. Remélhetőleg már nem sokáig. Szóval egy igazi kapcsolat kibírja a félévet.
2016. ápr. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú milyen régi kérdésem. :) Jelentem, azóta összeházasodtunk, és van egy fél éves imádnivaló csemeténk! :)
2016. máj. 6. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! Így kell ezt csinálni, és látod látod....az elsőnek igaza volt :)
2017. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük! Azóta még nagyobb a szerelem, és a család is: a második babánkat várjuk. :)

Eszméletlen mennyi emlék villant be, köszi gyakori!

2017. szept. 13. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!