Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy a feleségemből ne váljon szép lassan egy kövér állat?

Figyelt kérdés

Már semmi nem használ: szép szó, unszolás, sértegetés, stb.


Egyre lustább is emellett. Minden házimunka rám marad, napi átlag 9 óra munka mellett is.



2021. máj. 17. 22:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%

#4

1es vagyok. Valamit nagyon elneztel, mert 170 cm vagyok és 55 kg. :)

2021. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

Voltam nagyon kövér. Istenem de sokáig. Sosem fogtam pajzsmirigy betegségre, inzulin rezisztenciára, depresszióra.

Szerintem akinek ez a vesszőparipája nem ismeri be, hogy ő tette tönkre a szervezetét.

Ez tipikusan a tyúk, vagy a tojás kérdése.

Először csak eszel, netán zabálsz, mert szeretsz enni. Utána károsodik a hasnyálmirigy, a pajzsmirigy a sok plusz szénhidráttól. Persze utána ez kiderül, és az emberek rázzák az öklüket, hogy a betegségük miatt nem tudnak lefogyni.

70 kilót fogytam, tudom milyen gyarló,hazug az ember még önmagával szemben is. Csodálom,hogy a férjem velem maradt anno, nem tudom hogy nem láttam mekkora a vész.

Szerintem mindaddig míg nem akar maga változni te hiába mondogatod neki.

Vagy keresel egy csinosabbat mellette, vagy helyette, vagy tűröd.

Mondjuk 10 kiló hízáson én nem verném a palávert,nem tudom mennyit szedett fel, de többet igazan nem kéne.

2021. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%
Beszélj vele erről először is. És ne csináld meg a házi munkát teljesen. Mi vagy te, papucs?
2021. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha otthagyod. Lusta és igénytelen, nem fog megváltozni.
2021. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%
Boldog veled? Sosem bántod, mindig meghallgatod, kellemes közös programokat csináltok?
2021. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
58%

15 Hagyd már az ilyen trágya dumákat. Még a végén a másik fél lesz a hibás, mert elhagyja magát az egyik.

Nevetséges. Nem tartozik felelősséggel érte. Nem a kutyád, akit te etetsz.

És ha a párom megsért, akkor nem is mosok a héten hajat??

2021. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%

1.


Így van váljon el, és keressen magának egy hozzá hasonló igénytelen kövér férfit.

2021. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Ki gondolná, hogy ha sértegeted a nejed, hogy lassan egy kövér disznó lesz, azzal pont az ellenkezőjét éred el annak, amit akartál!!! :O


Nemtom, főzz neki egészséges, finom ételeket, menjetek el együtt edzeni, futni stb.


Valaki írta, hogy ijesztő, hogy 10 év alatt valaki felszed 20 kilót LOL Miért? A 10 év az olyan hirtelen időszak? Kikészítetek :D

2021. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Nekem csak az a furcsa, hogy az olyan általánosan elfogadott dolog, hogy "nem mindenki tud könnyen hízni" vagy "alkatilag vékony és nem hízékony" meg "bármit csinálok, nem tudok hízni" és akkor úgy hát jó, van, aki nem tud, nincs azal semmi baj :)))) , de ha valaki azt mondja, hogy kövér vagyok és nehezen tudok lefogyni, az csak "kifogásokat gyárt". Ezt magyarázza már el nekem valaki? #12 például? :D
2021. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

19.


Azért mondják mert az esetek többségében így van.

2021. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!