Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy a feleségemből ne váljon szép lassan egy kövér állat?

Figyelt kérdés

Már semmi nem használ: szép szó, unszolás, sértegetés, stb.


Egyre lustább is emellett. Minden házimunka rám marad, napi átlag 9 óra munka mellett is.



2021. máj. 17. 22:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

#17

1es vagyok. Nem erről van szó, én nem is a kérdés tartalmára reagáltam igazság szerint. Persze minden érmének két oldala van. Én a válaszommal arra szerettem volna kilyukadni, hogy (teljesen mindegy, nő vagy férfi), aki így vélekedik a párjáról, hogy 'sertés, meg' kövér állat' az mit vár?! Persze ez is gondolom egy folyamat eredménye, ami annak köszönhető, hogy a kérdező párja elkezdett hízni, és eligénytelenedett, de ezt szépen is meg lehet fogalmazni - gondolom én - nem pedig állati jelzőkkel ellátva.. Nekem ez egy kapcsolatba nem férne bele, ez van...

2021. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Sunshinedoll ***** válasza:
27%

#20

És aki hízni szeretne és nem hízik, az nem kifogásokat gyárt? Vagy szerinted minden ember mindig mindenre csak kifogásokat gyárt és tejesen elképzelhetetlen, hogy egészségügyi/fiziológiai oka van annak, hogy valakinek valami lassabban megy?


Az a válaszom miért nem hasznos, hogy főzzön neki egészséges ételt és menjenek el sportolni? Hát nem ez a dolga egy jó férjnek? Támogatni a párját?

Vagy a jó férj csak g-ciskedik, lehordja a nejét minden állatnak, aztán mikor szerencsétlent önutálatba sanyargatta, legjobb esetben életmódot változtat és abból meg majd a pasi profitál mert lett egy dögös neje? A nagy lóf-szt.

Ha az asszony elvan így, akkor ennyi. El lehet tőle válni, kompromisszumot lehet kötni, ha nem tetszik, de b-sztatni nem kell.

2021. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

22.


Igen a többség csak kifogásokat gyárt ez az igazság.

2021. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
#23 Te f-szakszol velem, vagy tényleg nincs jobb érved, mint az "ez az igazság" :DDDDD
2021. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
42%
Igen, Sunshinedoll, tudjuk, hogy szerinted a jó férj az eltartja a feleségét, elvégez minden házimunkát, és elfogadja a feleségét akkor is, ha az egy igénytelen, lusta, ingyenélő disznó. Ja, bocsánat, nőből nem is létezik ilyen, hiszen minden nő tökéletes, hiba csak a férfiakban lehet :D
2021. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

Leírtam, hogy a férj dolga támogatni a nejét, ez fordítva is igaz.

Ha a férfi elvárja a nőtől, hogy ne úgy nézzen ki, ahogy épp kinéz, akkor bizony a férj dolga, hogy ebben támogassa és segítse, holott hát lehet, hogy a nő bőven megvan így is. A b-zogatás meg ledisznózás nem támogatás.


Most ha én azt akarom, hogy valaki csináljon valamit az én kedvemért, akkor az nem annyiból áll, hogy csináljad, és ha nem csinálod, akkor lusta dög vagy. Nem, én ezt szeretném, gondold át, én itt vagyok és segítek.


Egy férjnek is ez kutya kötelessége.

Aki szerint nem így van, az nem is alkalmas többre, minthogy eltartsa a nejét.

2021. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Attól még, mert egy nő kövér még nem minősül lusta ingyenélő disznónak, de öröm látni, hogy mennyibe nézed azokat a nőket, akikre nem áll fel a farkad :)
2021. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
32%
Újabb csodálatos kamu kérdés :D Sok unatkozó troll van itt látom 😅
2021. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%
#27 Mucika, te miért nem vagy leszbikus, ha ennyire gyűlölöd a férfiakat?
2021. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
#29 Így legalább van mivel eltöltened a tengernyi idődet és van min forognod, nem? Leszbikus lennék, nem érdekelne mit írok, mert nem tartanád relevánsnak, uncsi életed lenne. Szívesen, szivi.
2021. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!