Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy a feleségemből ne váljon szép lassan egy kövér állat?

Figyelt kérdés

Már semmi nem használ: szép szó, unszolás, sértegetés, stb.


Egyre lustább is emellett. Minden házimunka rám marad, napi átlag 9 óra munka mellett is.



2021. máj. 17. 22:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Válj el tőle, talán úgy talál normális párt magának. :)

Ha bármilyen okból én elkezdenék hízni, és a párom, a FÉRJEM így vélekedne rólam, hogy zsíros sertés, dagadt disznó, kövér állat, addig a pillanatig lenne a férjem...

2021. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
De kedves vagy...
2021. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%

1# Kicsit nyersen fogalmazta meg, de elég ijesztő lehet ha a párodra fel megy 10 év alatt +20-30kg úgy hogy nincsen semmilyen affinitása ezen változtatni.


Egészségi okokból rettenetes. -10,20 évet le vehet az életébő, azaz egyedül lehet öregségedre.


Meg kinézetre számodra az a testalak visszataszító lehet, de persze csak emiatt nem akarsz elvállni, gyerekeket ott hagyni, közös hitelt stb..


Ettől függetlenűl lesz benned egy belső szorongás, hogy neked ez nem tetszik.


Még csak 23 éves vagyok, de én is félek ettől...

2021. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%

#1 na, ilyet is csak egy dagadt mond, aki lusta lefogyni, cserébe viszont hatalmas arca van és még ő válna el, amiért a férje nagy kegyesen megkérte, hogy fogyjon már le pár kilót. Válj el akkor és keress valami hájfétisest, azzal elleszel.


Én nőként is totál megértelek kérdező. Ha nem hajlandó változtatni, elválnék. Szex nélkül vagy rossz szex mellett úgysem lesz hosszú életű a dolog.

2021. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Értem amit mondasz.

Én akkor hagytam el magam, amikor úgy ereztem teljesen nem vett nőnek, a viselkedése nem egy önbizalomnövelő volt. Én mondjuk nem híztam csak punnyaddtam és nem sportoltam. És nem azért hogy neki teszek hanem mert kb depis lettem mellette, amúgy is sokat kritizált és semmi mozivaciom nem volt. Aztán ezt is szóvá tette. Ördögi kör.

Végül elhagytam most csinosabb vagyok mint előtte.

Kicsit magadban keresd a fejlődési lehetőséget, mit tegyél hogy ő jól és jó nőnek érezze magát. És nem a dagadt disznó vagy a jó megoldás megsúgom ;)

2021. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem kell ebben férfi-nő ellentétet keresni.


A 4-es válaszoló szerencsére nem is vett fel ilyen szemüveget. 👍


Ha egy férfi hagyja el magát így, azt is ugyanilyen kártékony, kapcsolatromboló dolognak tartom.

2021. máj. 17. 23:26
 7/33 anonim ***** válasza:
27%

Jaj az ilyen 5-ös féle másokat hibáztató emberektől mentsen a jóisten meg.

Dehogy vagy te hibás, mert elfolytál mint az olvasztott zsír.párod volt a hibás ki más, mert nem dicsérgetett.......

baszki

2021. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Nos, az olvasottak alapján én ezeket a kérdéseket tenném fel. Amikor összejöttetek még rendben volt az alakja? Odafigyelt magára? Nem történt e mostanában vele valami megrázkódtatás, családtag halála, munkahely elvesztése stb? Mert ennek az ellustulásnak valami oka van, és jellemzően mentális instabilitás, depresszió.
2021. máj. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki elkezd hízni, annak kismillió oka van, kb 1% az, hogy a párja nem dicséri az egekbe, és emiatt hízik.

De ez milyen hülyeség már?

Szedtem egy gyógyszert, szinte hetekre lebontva lehetett látni, érezni, hogy hízok tőle.

Doki folyamatosan rámerőltette, majdnem mondtam neki, szedje ő.

Amúgy sem ért semmit.

Azt meg tudom, sokan félistennek tekintik az orvosokat, bármekkora kretének is, és szedik életük végéig a mérget.

De ez csak 1 példa volt a millió közül a hízásra.

2021. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Sportoljatok valamit együtt.
2021. máj. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!