Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet? Vagy én fújom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet? Vagy én fújom fel a dolgot? Tényleg megcsal?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejéről. Már egyik nap írtam erről egy kis részt, ugyan ezzel kapcsolatban,de lett folytatása. A párommal megromlott a kapcsolatunk,mert állítólag nagyon sok voltam neki, és nyomasztó,veszekedős. Éppen ezért már több hétvégét úgy alakított, hogy berúgott, nem találkoztunk, avval magyarázva,hogy neki sok hagyjam békén mert gondolkodnia kell, hogy mit akar velem csinálni. csüt-től vasárnap reggelig tartott mindez. Egész idáig nem akart velem találkozni,kinyomkodta a telefonjaimat. Aztán vasárnap reggel evvel jött nekem, hogy mit szeretnék csinálni ,és az volt. Nagyon jót szexeltünk,és nagyon jó volt az egész nap.Olyan volt mintha nagyon szeretne. Aztán mikor eljött a mai nap hétfő megint kitalált valamit, hogy nem tudunk találkozni,mert a haverjával találkozik akivel már nagyon régen. Ő fel is hívta telefonon/két telefonja van/ miközben velem beszélt, de nagyon gyanús volt ahogy elkezdte.Így szólt. SZia xy,most beszélünk, és kérdezte tőle, hogy mikor ér oda érte,mert hogy jött érte, és én nem értettem,de dudogott valamit. Evvel próbálta kimagyarázni,hogy vele lesz.Na de akkor előtte minek mondja hogy most beszélünk,leadtta neki az infót,hogy velem telefonon vonalban van,és beszélte gondolom a falazós szöveget. Vagy én már nem tudom,de mi más lenne ha nem megcsalás a dologban, mivel eddig minden egyes nap együtt voltunk,most meg többször egyedül van,és nem akar találkozni,meg ivászatra hivatkozik,azért nem találkozik velem, és egyebek.De ha mondom neki,hogy árulja el van valakije állandóan nemet mondd, hogy neki nincs!Mi ez szerintetek? Beteges féltékeny vagyok mert sok a szabadidőm,vagy tényleg sántít a dolog,mert nem hívhatom fel soha este mert hogy fél beégetem a sok beszéddel. Most is fogalmam sincs hol lehet,de szerintem nem a haverjával. Amikor egy embernek hányingere van már az idegességtől,szerintem ott már van alap.nagyon azt érzem hogy megcsal!De akkor a vasárnapunk miért volt olyan szép? Vagy ennyire profimódon hazudnak a férfiak? Pedig tényleg azt éreztem hogy a szex is olyan mintha kiéhezett volna rám.Jobb volt mint az utóbbi időben.Lehet tényleg beképzelem,és tényleg véletlen egybeesés ez a nagy elfoglaltság?Mit ajánlotok mire figyeljek oda a napokban?hogyan tudnám lebuktatni? mert nem szeretnék tartalék lenni mindaddig amíg nem 100% aki most van neki szerintem. Vagy gyözzetek meg hogy betegesen féltékeny vagyok,mert nem tudom!KÖzsi!
2010. aug. 24. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon vicces volt! :(
2010. aug. 24. 00:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny vagy és a barátod nem meri elmondani mi a baja.Nekem az első gondolatom az lenne hogy márcsak azért tart hogy lefeküdhessen veled.Ha szeretek valakit akkor nem nyomom ki napokig a telefont és nem iszok minden nap ahelyett hogy vele lennék.És igen a pasik szoktak szemrebbenés nélkül hazudni (a nők is) ,volt már hogy a párom is lebukott.Szerintem próbálj vele beszélni ha nem megy hagyd ott mert nem éri meg az idegeskedést.(21/l)
2010. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges, ha mindennap találkoztok, még az elején oké, mert nagyon vágytok a másikra, de amikor ez egy idő után alábbhagy, ami természetes, akkor van, hogy levegőre van szüksége az embernek. Nem feltétlenül csal meg, normális dolog, ha néha külön akar tölteni egy kis időt. És tényleg vannak olyan férfiak akik kifejezetten cikinek tartják, ha a barátnőjük felhívja őket, amikor épp a hevrokkal isznak.


Amúgy, ha biztos vagy abban, hogy megcsal, akkor csak a telefonjaira figyelj, ha esetleg akkor hívják, amikor veled van. Nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e belenézni a telefonjába, mert (bár nekem így derült ki az exemről, hogy több barátnője is van mellettem, annak ellenére, hogy nem ellenőrizni akartam, csak kitörölni egy általam írt sms-t) az nagyon nagy bizalmatlanságra vall, és ha valaki ennyire nem bízik a másikban akkor azt a kapcsolatot hagyni is kell. Elhiszem, hogy nagyon ideges vagy, de próbálj erről komolyan beszélni vele, ne csak egy-egy kérdést neki szegezni, hogy "van-e valakid?". Azt sem ajánlom, hogy nagyon faggatózz afelől, hogy kivel volt, hol volt, meddig volt, mit csinált stb. mert arra nagyon allergiásak a pasik :) Ha valamit észreveszel akkor ne kezdj el rögtön kombinálni, hanem józan ésszel próbáld átgondolni, mert lehet, hogy többet látsz bele, mint ami. Bár ez elég nehéz, ha az ember szerelmes és féltékeny :)


Sok sikert, kicsit próbálj megnyugodni, és remélem nincs semmi baj csak túlspilázod :)

2010. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bolond, csak fel akartalak vidítani!:(

Amúgy meg, elég kölyök a barátod. Ha ennyire idegel, akkor foglakozz vele, mert csak kikészíted magad.

Első voltam.

2010. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor ne foglalkozz vele.
2010. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A VOLT barátommal is így kezdődött. Titokzatos volt, azt mondta, hogy a haverjaival van. Egyik ismim látta, h egy csajjal sétál mikor elvileg a haverjaival volt. Felhívtam, akkor is hazudozott, mondtam, h ok, csak utána "véletlenül" összetaliztam velük.

Ezután te döntesz...

2010. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De hogy képes egy férfi ilyen mocskos dologra,hogy ilyen szép napot okoz nekem, simogat,ölelget nyilvános helyen mint egy szerelmes,mintha rájött volna a hétvégén nélkülem mikor volt, hogy mennyire szeret,hogy hiányzok neki. Tehát ez a fura,hogy akkor miért járt a kedvemben.Naív ésszel arra gondolnék,hogy lehet jóbbá akarja tenni a kapcsolatot, de beugrik,hogy lehet csak tartogat!Viszont mondta hogy holnap,azaz ma találkozunk majd,és nyugodjak meg,reggel is felhív melóba menetele előtt.SZórakozik velem, vagy tényleg pszihologus kéne.Vagy várjak a jövöben még a reagcióira még?Mennyit marad el?
2010. aug. 24. 00:32
 9/11 anonim ***** válasza:

felejtsd el, csak "arra" kellesz neki!

hidd el, tapasztalat :/

2010. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szegény kérdező. Ezt annyi buta kis pina hiszi, hogy attól, hogy a pasija taperolja meg smárol vele meg megdugja, az azt jelenti hogy "szeret" és "olyan szerelmesen viselkedik"!


NEM, FOGD FEL, HOGY A PASIKNAK HA ÁLL A FARKUK, AKKOR EZT CSINÁLJÁK. MINDEN CSAJJAL. NEM, NEM AZÉRT MERT SZERELMESEK, HANEM MERT DUGNI AKARNAK.


Ennyi fogyatékost...

2010. aug. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!