Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a baràtnöm?

Figyelt kérdés
A baràtnöm bugyija sokszor fehér belülröl, mintha valami fehér vàladék folyna ki belöle. Az a probléma vagy is attol félek, hogy esetleg megcsal, mivel ez csak akkor szokott igy lenni mikor nagyon kivàn és ez mostanàban akkor fordul elö mikor munkàban van. Meg szoktam nézni a bugyijàt mikor leveti és minden alkalommal ott az a fehér szàraz csik a bugyiban kivéve hétvéglén mikor nem
2011. okt. 27. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez a barátnődnek folyása van ...ezzel ne törődj mert előfordulhat szinte bármikor vele...

És ha tényleg az izgatottságtól van?Azzal még nem csal megha véletlenül a postásra ráindul,csak nem mondja meg...Ha megcsalna téged akkor lehet hogy éreznéd rajta másnak a férfi ilattát... meg kérdezz hirtelen rá hogy te megcsalsz e ?és akkor nézd a reakciót....

Szerintem semmi gond nincs ha meg úgy véled hogy lehetséges akkor lepd meg őt a munkahelyén vagy menj el elé (esetleg virággal) hogy meglepi meg ilyesmi...Csak remélem nem te leszel a meglepettebb...

Üdv!

2011. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nevetseges kerdes. Normalis, hogy nedvesebb a bugyija mikor egesz nap az van rajta a munkahelyen, mint hetvegen. Ennek semmi koze a megcsalshoz. Az en bugyim is nedvesebb hetkoznap pedig nem csalom meg a parom...:)

Ui: Ne vizsgald a bugyijat mindennap!

2011. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sőt, az is lehet, hogy felfázott, és emiatt van. Ne parázz feleslegesen. :)
2011. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nos a meglepi jo ötletnek tünik még ha meg is fogok lepödni.

A bugyijàt pedig igen is megnézem mivel csalodtam màr benne töbször és hzudott is töbször elég fontos dolgokkal kapscolatban.szoval az,hogy ö azt mondja nem csal meg ez még nem jelenti azt,hogy ugy is van.én megmondtam neki,hogy ha màs kell neki akkor csak mondja meg mielött megteszi a dolgot és én elengedem minden tovàbbi nélkèl mert szeretem és inkàbb làtom màssal boldogan mosojgosan mint magam mellett boldogtalanul.én csak tudni szeretném,biztos szeretnék lenni abban,hogy kivel kötöm össze az életem.nem az a vàgyam még ha fiatal is vagyok,hogy cikàzzak az életben baràtnöket keressek és rövid kapcsolatokba lépjek bele.nagyon szeretem nekem ö kell de nem minden àron.nem akarom becsukni a szemem fülem és ugy tenni mint ha csak fel sem merülhetne a probléma.szeretem tudni mi a helyzet ha rossz ha nem.

minden esetre köszönöm az eddigi vàlaszokat.

2011. okt. 27. 10:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani ,de sajnos kutyából soha nem lesz szalonna!Ha már volt rá példa hogy megcsalt akkor szerintem más után kéne nézned mert a szerelmed nem viszonzott,és akkor csak a te időd van elpazarolva!
2011. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem eddig még nem csalt meg legalàbb is remélem màs dolgokkal kapcsolatban csalodtam benne.föleg a hazugsàgok amiket mindig bevallott miutàm nyaggattam honapokig
2011. okt. 27. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Latod, ezert nem erdemes tobbszori hazugsag utan folytatni egy kapcsolatot, mivel ugysem bizol tobbet benne.

Ha neked ugy jo elni, hogy minden nap a bugyijat figyeled es azt lessed mit hazudik, akkor csinald!

2011. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De akkor elméletileg már tudhatod hogy milyen amikor hazudik!!!

Uh nálam a hazugság is kiveri a biztosítékot ,mert erre mondjuk érzékenyebb vagyok...Én elvárom tisztességesen viselkedjenek velem ,mert én is úgy viselkedem velük akiktől elvárom...

Érdeklődhetek hogy miben hazudott a kedves?

2011. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van mint mindig!nincs értelme ennek a kapcsolatnak.
2011. okt. 27. 10:55
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor most van egy értelmetlen kapcsolatod...

Azért talán egykét próbát még megér...

Én a helyedben utána nézetnék a valakivel egyszer kétszer,sőt talán rá is küldenék egy jó pasit hogy olyankor mit csinálna...Az eredmény lehet fájdalmas is de legalább hamarabb lepörögnek az események...És vagy a bizalmadat nyeri el vagy új nő után kell nézned

2011. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!