Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal a Vatera.hu-n böngésztünk,mert szeretne néhány pulcsit rendelni.Én már regisztrálva vagyok,ő nem,ezért felajánlottam,hogy megtudja rendelni rajtam keresztül.Kivülről nem tudom a jelszavam,igy gyorsan megnéztem az email cimemen,ahova küldték a jelszót,de amikor beirtam a webhely cimét és betöltötte az oldalt,az email cim helyére már be volt irva egy,valami "dyababy@..."

Tudtommal nincs ilyen ismerőse,viszont ha már egyszer be van irva,akkor kellett,hogy használja a párom gépét,ami azt is jelenti,hogy fenn volt nála.

Sokszor használom a párom laptopját,de ezelőtt ez az e-mail cim nem volt elmentve és gondolom csak akkor adja ki igy,ha már előtte nem sok ideje be volt irva ez az e-mail.

Nagyon furcsának találom...

Egy teljes hetet itt töltök nála,utána mindig megyek haza.Ez igy már jó ideje,szóval ha akarna,megtudna csalni..

Nem különös?


2011. okt. 27. 12:38
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:

Mert a laptopot azt aztán senki nem viszi sehova, a sulijába főleg nem, ahol mások is elkérhetik egy e-mail erejéig... :D


De miért nem tőle kérdezed meg?

2011. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Keress ra a csajra facen vagy googleval.

Aztan kerdezz ra.

2011. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

túlkombinálod a dolgot...

nem az lenne a legegyszerűbb ha megkérdeznéd tőle h az kinek a címe???

2011. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyomok én is egy voksot a megkeresős,majd rákérdezős verzióra!
2011. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A laptop nincs helyhez kötve.Nem kell a lakásán lennie annak,aki használja.
2011. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is beírhatta volna más is bárhol nem feltétlen megcsal, meg amúgy ha megcsalna akkor bizti minden nyomot eltüntetne... szerintem ha megkérdezed hogy melyik ismerőse az a dya akkor biztos megtudod.
2011. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp se kombinálj! Én ugyanígy jártam tisztára, de nálunk a laptop csak otthon van,nem visszük sehová, és kidobta a felettünk lakó csaj e-mail cimét a gép, vagyis a címben szereplő név arra utalt. Persze én is tök ideges lettem, aztán rákérdeztem a páromra, hogy miért van benne az az email cím, és elmesélte, hogy ő hozta létre kamu e-mailcimként és írt az önkormányzatnak, hogy vigyék el a szelektív hulladékgyűjtőt, mert ott van a ház előtt és folyton rumli van, zavaró, meg illegálisan raknak le szemetet és nemcsak saját nevében írt, hanem egy másik lakó nevében is, hogy lássa az önkormányzat,hogy több lakót is zavar a házban. De rögtön meg is mutatta, belépett az e-mailre és bebizonyította, hogy tényleg azért volt benne a gépbe. :) Tehát sokszor olyan dolog miatt is lehet benne a gépben egy másik cím, amire nem is gondolnál! Kérdezz rá, az a biztos! Ha hebeg-habog és gyenge dumát talál ki, amit nem is tud bizonyítani, akkor elkezdhetsz aggódni.
2011. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, hogy pasim exének emailje volt benne a gépben. Ami pc tehát nem hordozható.

Csak esetemben a h.ülye k.va tényleg felment hozzá, mint mesélte és be is próbálkozott. -.- Hogy igazat mondott, vagy sem, hogy elküldte azt nem tudom eldönteni mai napig, de azért furának, mindenképp fura.

20L

2011. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az az a baj,hogy ő sose hurcolja a gépét sehova,mindig itthon van,csak itt használja.

Na,majd nyitva tartom a szemem...

2011. okt. 27. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz látni semmit.Legyen merszed oda állni elé és megkérdezni,hogy ez most mi?
2011. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!