Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebb együtt töltött időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb együtt töltött időt akar. Ez nem a vége ugye?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Nagyon sokat vagyunk együtt és az utóbbi időben többet veszekszünk, apróságok miatt. Ma egy vita után azt mondta, hogy a héten ne találkozzunk, mert szerinte túlságosan összemelegedtünk. Minden menjen ugyanúgy csak a héten nem találkozunk. Ez még nem jelenti a végét igaz? Első kapcsolatom 20/L

2021. máj. 19. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretne levegőhőz jutni, mert a kapcsolatot finoman szólva sem harmónikus. Viták helyett beszélgetni kéne egymással.


Min szoktatok hajba kapni?

2021. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni, a problémákat is igyekszünk normál hangnemben lerendezni.

Én elég érzékeny típus vagyok, így több dolgon kiakadok. Igazából félreértések szoktak lenni.

2021. máj. 19. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl.?
2021. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele tisztázni a dolgokat. Néha tényleg kellhet pár nap. Az is lehet, hogy együtt maradtok, az is, hogy nem.
2021. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezért lett vége a több, mint 6 éves kapcsolatomnak. Nem tudta megérteni, hogy néha több hét együttlét (meg gyakori veszekedés) után kell pár nap külön, egyből az volt hogy ki akarom rakni vagy megcsalni. Pedig sose csaltam meg. Na már mind1, tényleg kell néha 1-2 nap külön, viszont van olyan is, hogy ez csak indok arra, hogy ne kelljen veled lennie, beszéld meg vele hogy valójában miért szeretné ezt.
2021. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tennék még hozzá, hogy lehet pont abban az 1-2 külön töltött napban jön rá, hogy mennyivel jobb lenne veled lenni.

5.voltam

2021. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Mindenképp leülök vele beszélni, remélhetőleg minden rendben lesz.
2021. máj. 20. 00:52
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 Sajnálom. Nálunk az a szerencse, hogy nekem kell ezt megérteni. Igaz én mindig vele lennék, de mivel most azt mondta inkább ellenne egyedül, megértem. Nekem az nem jó, de neki ez kell, úgyhogy tiszteletben tartom.

Eddig nem volt ilyen probléma, most először mondta ezt, de teljesen őszinte volt, megmondta a szemembe, hogy picit sok volt.

2021. máj. 20. 00:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam így.Megmondom őszintén elegem volt az állandó nyafogásaiból meg drámázgatásokból.Végtelenül lefárasztott.Már csak azért is emlékeztetettél erre,mert amikor leírtad,hogy :"leülök vele beszélgetni".

Erre égnek állt a hajam!!!😱

2021. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Uhh nehéz lehetett. Nálunk szerencsére nem ennyire gyakori, hogy eljussunk erre a szintre, csak mostanság több, mint eddig volt.
2021. máj. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!