Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom home officeban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom home officeban van, mégis bejelölte 3 kolléganőjét facebookon. Miért?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 napban lett 3 új ismerőse is, mind lány, mindegyik a kollégája, mert ugyanaz a munkahely volt kint nekik mint páromnak is.

Nem igazán értem, hónapok óta itthonról dolgozik, nem is találkozott velük már kitudja mióta, akkor miért jelölte be őket hirtelen?


Másnak is furcsa lenne ez a szitu, vagy túlreagálom?

Együtt élünk amúgy, 3 éves kapcsolat.


2021. máj. 19. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Lezsarnám...
2021. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet munka szempontjából (könnyebb kommunikáció)


Vagy szimplán hiányoznak neki. Én nem voltam home office-ban, édesanyám igen, neki is hiányzott a megszokott munkakörülmény.

2021. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

hónapok óta otthonról dolgozik, de biztos kavarni akar három kolléganőjével is így hirtelen, hát persze...

kérdező, neked vagy az agyadra ment a home office, vagy nem tudom, hogy lehet így leélni egy életet

2021. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen te tényleg ezt figyeled, mennyi ismerőse van meg mennyi lett?? Ez beteges.
2021. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Minek nézegeted? 🤦‍♀️
2021. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen valamiért eszébe jutott és bejelötle őket
2021. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jesszus nem nézegetem, oldalt akartam kiválasztani a chat listából és ha a kurzort ráhúzod az emberre kiírja, hogy mi történt vele mostanában (szülinap, új ismerősök, esemény stb). Így láttam meg. Ne gondoljatok már elmebetegnek, mert feltettem ezt a kérdést, én azt gondoltam ide kilehet írni anonimként bármi gondod/bajod, hisz ez az oldal tanácsadásra, segítségadásra szolgál, nem szúrkálódásra.
2021. máj. 19. 21:56
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy h így f.sol a facebookos új ismerős/like dolgoktól a faceen? 16-18? Több tuti nem.
2021. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
23, köszi.
2021. máj. 19. 22:21
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nem úgy viselkedsz mint egy 23 éves, térj észhez.
2021. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!