Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el,hogy a párom alacsonyabb tőlem és emiatt úgy érzem magam mellette mint egy dömper?

Figyelt kérdés
Őszintén aki hasonló helyzetben van, hogy fogadta el? Vagy mit csináljak? Totál szégyellem magam amiért így érzem de ez az igazság.
2021. máj. 21. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, hogyhogy most jut ez eszedbe?

Mindig alacsonyabb volt, régen nem zavart?

Én még az 5cm-rel magasabbat sem tudnàm elfogadni, úgyhogy sosem adtam nekik esèlyt. Ennyire egyszerű a megoldás. Ami nem jó neked, azt nem kell elfogadni.

2021. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nemrégóta vagyunk együtt, azthittem megszokás kérdése. Nem akarok ilyen felszínes ember lenni de valamiért meg mègis azt érzem, hogy zavar.
2021. máj. 21. 15:08
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy a férfi? Milyen magasok vagytok?
2021. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne fogadd el. Viszont a jövőben javaslom a saját érdekében legyél őszinte legalább magaddal a saját elvárásaiddal kapcsolatban, és ne ismerkedj olyannal, akiben olyasmi zavar, amin nem tud változtatni.
2021. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem akarsz felszínes lenni, akkor válts nézőpontot. Persze szükségszerű a vonzalom, de ha az megvan, akkor is érdemes szem előtt tartani, hogy a test az egy bioszkafander, nem maga a lény. Nem a test magasság határozza meg azt, hogy milyen ember...
2021. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Az nem felszínesség, hogy csak olyannal jössz össze, aki mellett jól érzed magad. Ne essünk át a ló túloldalára!

Miért lenne az felszínesség, hogyha törékeny nőnek szeretnéd érezni magad a férfi mellett?

1 voltam.

2021. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az egyesnek.


Én sosem kezdtem nálam alacsonyabb, vagy ugyanakkora pasival.

2021. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Alacsonyabb NÁLAM, és nem tőlem.
2021. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő és 167cm. A férfi 160cm.
2021. máj. 21. 15:44
 10/25 anonim ***** válasza:

Amúgy meg most magadnak akarsz megfelelni és boldog lenni a párkapcsolatban a neked megfelelő férfi mellett, vagy a társadalomnak, és érzed magad inkább dömpernek, de legalább nem tartanak mások felszínesnek?

El kellene dönteni, ki fontosabb. Te magadnak, vagy mások véleménye?

Egyébként, aki ezért lefelszínesez, az se százas.

2021. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!