Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el,hogy a párom alacsonyabb tőlem és emiatt úgy érzem magam mellette mint egy dömper?

Figyelt kérdés
Őszintén aki hasonló helyzetben van, hogy fogadta el? Vagy mit csináljak? Totál szégyellem magam amiért így érzem de ez az igazság.
2021. máj. 21. 14:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Emlékszem az előző kérdésedre is. Engedd el ezt a férfit, ha már odáig jutottál, hogy hetente kell ide kérdést kiírnod. Egyszerűen nem illetek össze, ha ezen nem tudsz túllépni. Ez nem bűn, valahol becsülendő is, hogy esélyt adtál magatoknak, de látod, nem megy. Inkább hamarabb lépj ki a kapcsolatból, mint sok idő után, mikor már sokkal jobban fájna.
2021. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Két kérdést irtam ki, de úgy tudom mindenki arról ír ki kérdést amiről csak akar.
2021. máj. 28. 17:16
 23/25 anonim ***** válasza:
36%
Ha már ennyire pattogsz és még neked áll feljebb, a segítő szándékot meg se hallod, csak szólok, hogy a szabályzat tiltja, hogy ugyanazt többször megkérdezd. Ennyit erről. Igen, akkor is tiltja, ha nem egy, hanem kéthetente kérdezed meg ugyanazt (máj. 14-én írtad ki a másikat).
2021. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz volt, csak hasonló.

Hasonló kérdés meg többszáz van az oldalon, nem pattogas volt amit írtam csak a velemenyem.

2021. máj. 28. 17:36
 25/25 anonim ***** válasza:
De ha ez a véleményed, akkor minek kérdezel, ha úgyse érdekel senkié?
2021. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!