Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el,hogy a párom alacsonyabb tőlem és emiatt úgy érzem magam mellette mint egy dömper?

Figyelt kérdés
Őszintén aki hasonló helyzetben van, hogy fogadta el? Vagy mit csináljak? Totál szégyellem magam amiért így érzem de ez az igazság.
2021. máj. 21. 14:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy felszínes, megpróbáltad. Már most sincs kémia, képzeld mi lesz később.

Én sem járnék még velem egymagassal sem

Ez van. Én imádom ha magasabb valaki legalább egy jó fejjel

2021. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De van kémia csak így ha megyünk valahova együtt zavaró. Próbálok elvonatkoztatni.
2021. máj. 21. 16:24
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor van kémia csak kurvra zavar, hogy nem tartod magad mellett kellően férfiasnak...🙄
2021. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

Én nagyon szeretem a magas sarkú cipőket.


165 cm magas vagyok, és csakis 170-175 fölötti férfiak jöhettek szóba.

2021. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Jaaj, te írtad ki múltkor azt a kérdést... Én már akkor is írtam, hogy engem ez zavarna és téged is fog. Én 165 cm vagyok, biztos nem jönnék össze nálam alacsonyabb férfivel. Minimum egy magas kéne, hogy legyen, másképp zavarna.
2021. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen én írtam ki és nem őt nem tartom férfiasnak hanem magamat érzem emiatt dömpernek. És már az a baj így oldalt egy kirakatban láttam magam ki se húzom magam annyira hogy ne látszódjon.
2021. máj. 21. 16:44
 17/25 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy. Szakíts, mert nem szereted őt - vagyis nem fogadod el.


Köztünk 5 cm van a javamra, de pont nem érdekel. Szeretjük egymást, jófej, humoros, erős (simán ölbe kap és felvisz a lépcsőn, mikor pl fáj a térdem), kedves és mindig egymás mellett állunk.


32n

2021. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17 Őt elfogadom és szeretem nem értitek? Magamat érzem rosszul így .... pedig nem indokolt de mégis ezt érzem. Ha nem tetszene nem lennék vele !!
2021. máj. 23. 19:40
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

De akkor mit akarsz, mit mondjunk???

Nincs megoldás, érezd magad dömpernek, ha neked így jó. Probléma megoldva.

2021. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magadat csapod be ezzel. Annyira belénk van kódolva, hogy a férfi legyen magasabb, a nő alacsonyabb, hogy azt hiszed, veled van a probléma. Másik megoldás az lenne, hogy vele van a probléma. De egyik sem igaz. Csak egy ősi ösztön vagy vmi efféle működik.

Én is randiztam olyan fickóval, aki alacsonyabb volt nálam egy kicsit, és rohadtul zavart, és igen, én éreztem kellemetlenül magam, hogy "jáj, de nagy vagyok". (Dömpernek nem éreztem magam, mert nagyon vékony vagyok (voltam), de mondjuk zsiráfnak igen.)

Mindezt mondom úgy, hogy egy kivétellel csak velem egymagas férfiak voltak a partnereim és kifejezetten NEM vonz, ha egy férfi sokkal magasabb.

2021. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!