Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy nem vele szeretném elveszteni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés lehet hogy hülyén hangzik de ez sajnos tényleg így van nem tartom a barátomat megfelelőnek arra hogy vele veszítsem el.. Elég komolytalan (fiatalabb is egy évvel..) és hát mostanában nem mindig éreztem magam jól vele pettingelés közben. Ő már kérdezgeti hogy mikor legyen az az alkalom.. de hát én mindig azt mondom hogy erről majd beszélünk még. Remélem valaki tud segíteni ez ügyben.

17/L


2010. aug. 24. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts vele. Az a legtisztább.
2010. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ha nem érzed vele jól magad, akkor csak bátran közöld vele. Nem így akarod, hogy ő állandóan erőlködjön, és különben is legalább a petting lenne jó:D

én már nem vagyok szűz, és én sem élveztem az elsőt... Ez nagyon fontos hogy azzal legyen akivel őszintén akarod!


:)

2010. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a legésszerűbb...
2010. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Orálkulum ***** válasza:
100%
csak a szakítás jöhet szóba természetesen. mindkettőtöket szívatod tök feleslegesen...
2010. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát kivel akarod ?
2010. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
biztosan van valami nyomósabb oka is ennek...ennek tudatában mérlegelj és hozd meg a megfelelő döntést...jobbat nem tudok:S
2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is az a legjobb ha szakítassz vele, ha már nem érzed jól vele magad,mert ennél csak rosszabb lesz.Ha megcsak úgy belemész nem biztos h. jól jönne ha netalán tán teherbe esnél.Beszélj vele h. ezt te már nem akarod,fiatalok vagytok és valszeg nem egymásnak vagytok teremtve.
2010. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h vége..és akk abból nem lesz semmi baj(:
2010. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szűz vagy, és már a pettingelés se jó vele, akkor ne akarj vele semmiképpen lefeküdni! Keress egy tapasztaltabb fiút, és akinél azt érzed, h őrá vártál.. :)Beszélj vele, ez a legőszintébb..
2010. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mér kéne feltétlenül tapasztaltabbat? elég egyszerűen olyat akit tényleg szeret. mert ebbe a fiúba biztosan nem szerelmes, ha nem érzi magát jól vele...
2010. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!